Водії бояться працювати на фурах, тому що їх знімають із блокпоста і тягнуть у ТЦК

Водії бояться працювати на фурах, тому що їх знімають із блокпоста і тягнуть у ТЦК

Останнім часом в Україні заговорили про те, що робота далекобійником може слугувати однією з форм ухилення від мобілізації. Адже, маючи дозвіл на виїзд, водій без перешкод перетинає кордон, після чого кидає свій транспорт і починає нову сторінку життя в Європі.

Експерти зазначають, що випадки таких неповернень на Батьківщину частішають.

Нарікають на це також компанії-перевізники, які втрачають своїх водіїв і згодом стикаються з проблемами: як розповів віце-президент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін, після втечі одного водія “Укртрансбезпека” може відключити від системи “Шлях” усього перевізника на 3 місяці, що призводить до збоїв у роботі компанії та збитків.

Водіїв, які не мають виїзду в Європу, туди просто не випускають.

Повістки вручають, водії зараз дуже сильно нервують, через що кидають свою роботу. Вони бояться їхати за кордон. Тому що зараз дуже багато байок про блокпости, ТЦК на пунктах виїзду.

Для ТЦК не важливо, хто перед ним – водій-міжнародник чи хтось інший, вони просто вручають повістки всім підряд. А водії ставляться до цього дуже обережно. Дружини кажуть своїм чоловікам, щоб вони кидали роботу і шукали щось інше, або сиділи вдома.


Зараз можуть виїхати тільки ті водії, які перетинали кордон і поверталися вже неодноразово. Те, що кажуть, що водії виїжджають і кидають машини – це не масове явище. Люди, які хотіли втекти, зробили це ще раніше.

Водії, як правило, вивантажуються і кидають порожню машину. Зазвичай машину з вантажем не кидають, тому що водій розуміє, що він несе за цей вантаж відповідальність. Якщо водій не доставив вантаж, то йому потім можуть після цього інкримінувати розкрадання, пропажу і збитки. Тому будь-який розсудливий водій спочатку вивантажується, а вже потім кидає порожню машину, щоб йому не прилетіла вартість вантажу.

Україні тепер через дефіцит українських водіїв-міжнародників мають бути зриви поставок гуманітарних вантажів чи навіть озброєння. Нам загрожує дефіцит не тільки продуктів харчування, а й зброї, гуманітарки та паливно-мастильних матеріалів зокрема.

Можна бронювати не більше 50 відсотків військовозобов’язаних співробітників від штату. А хто буде працювати на інші 50 відсотків? Можливість часткового бронювання в цьому випадку не працює. Тому що водій або має бути заброньований, або ні. На половину його забронювати не можна.

Тобто компанії, які займаються вантажоперевезеннями, під загальний формат бронювання співробітників із 50 відсотками не дуже підходять. 

Незаброньовані водії бояться працювати на фурах, тому що їх знімають із блокпоста і тягнуть у ТЦК. На фурі людина їде по всій країні, долає тисячі кілометрів, і цією дорогою водій гарантовано зустрічає не один блокпост.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x