Або на фронт, або залишишся без житла

Або на фронт, або залишишся без житла

Українські закони тепер дозволяють у деяких випадках конфіскувати нерухомість, якщо громадяни, які підлягають мобілізації, не оновили свої дані в ТЦК.

Замість того, щоб роз’яснювати громадянам необхідність захищати свою державу, мову і культуру від окупантів, влада йде на драконівські заходи, і всіма неправдами примушують громадян вирушати на фронт.

Толку від насильно мобілізованих на передовій мало. І про це буквально виттям волають командири всіх ступенів. Битися з полчищами навчених орків повинні відмінно мотивовані і навчені захисники, а не хворі, покалічені або насильно загнані в підвали тцкм позбавлені майна.

Але влада цього чи то не розуміє, чи то не хоче зрозуміти. І всіма силами продовжує вдосконалювати репресивні механізми.

З 18 травня цього року військовозобов’язані, які не оновили облікові дані у передбачений законом термін, можуть отримати штраф у розмірі від 17 до 25,5 тисяч гривень. У разі несплати, кошти будуть стягувати з банківських рахунків і навіть шляхом примусового продажу майна.

Розгляд справи про накладення штрафу має відбуватися в присутності правопорушника, або при наявності документів, які свідчать, що порушник був повідомлений про розгляд справи.

Протокол про адміністративне правопорушення складається в двох примірниках, один з яких під розписку вручається самому ж правопорушнику. Або направляється цій людині, якщо він не з’явився на розгляд справи.

Такі правила, прийняті нашими депутатами, дають співробітникам ТЦК необмежений простір для зловживань.

І якщо вони раніше мали основний тіньовий дохід від продажу відстрочки від мобілізації, тепер працівники військкоматів посилено займуться «житловим» бізнесом і стануть відбирати нерухомість. Адже ніщо не може перешкодити їм фальсифікувати справи і масово фабрикувати фальшиві протоколи про «розгляд справ про накладення штрафів» за неявку в ТЦК.

Якщо людина не сплатить штраф протягом 15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, або прийняття рішення про відмову в його оскарженні, керівник ТЦК подає до виконавчої служби заяву про відкриття виконавчого провадження.

І тут починається найголовніше. Спочатку стягуються гроші боржника в національній та іноземній валютах та інші високоліквідні цінності. Так як переважна більшість мобілізованих не мають ніяких заощаджень, настає наступний етап – конфіскація рухомого майна. Тобто, автiвок.

Якщо автомобіля немає, черга приходить до стягнення іншого майна, в тому числі нерухомого.

Здається, що в законі є норма, яка начебто дозволяє ухильнику уникнути конфіскації нерухомості.

Якщо в особи є єдине житло і розмір стягнення не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, що станом на червень 2024 року становить 160 000 грн, то таке житло та земельна ділянка, на якій воно розташоване, не підлягають стягненню.

Але це радує тільки спочатку.

Насправді, якщо громадянин має інші борги, виконавчі провадження щодо них об’єднуються в одну справу. І коли сума боргу стане рівною 160 тисячам грн або перевищить її, усе, прощай, квартира, дача або ділянка разом з будинком.

Вже є приклади, коли працівники ТЦК разом зі слідчими, прокурорами та співробітниками СБУ створюють цілі злочинні угруповання для заволодіння чужим бізнесом.

Тепер вони займуться нерухомістю громадян.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x