Захід зрадив Україну

Захід зрадив Україну

Для України 2023 рік став роком найтяжчих військових випробувань. Настільки очікуваний контрнаступ закінчився провалом. Російські війська не тільки відбили відчайдушний натиск ЗСУ, а й взяли Бахмут, Мар’їнку і практично оточили Авдіївку.

Можна було б очікувати, що в подібних умовах Захід стрепенеться і посилить військове сприяння Україні. Але сталося щось прямо протилежне. Невдачі ЗСУ на фронті охолодили запал наших західних союзників. США руками республіканців фактично заблокували надання фінансової допомоги Україні. Немає ніяких сумнівів, що прикладу американців підуть і їх європейські союзники.

Особливо слід відзначити роль Угорщини, яка фактично перетворилася на вірного сателіта Путіна всередині ЄС. Політику Віктора Орбана можна з повною підставою позначити, як антиукраїнську і проросійську. У поточному році союзники Москви прийшли до влади і в Словаччині. Але більше за інших здивувала Польща. Замість того щоб підтримати Україну в поточній ситуації, Варшава відкрито лобіює інтереси власного бізнесу, наполегливо і послідовно перешкоджаючи реалізації українських економічних проектів у сфері європейської торгівлі.


Подібну позицію колективного заходу, можна позначити одним словом. І це слово-зрада. Адже саме захід в особі Великобританії і США активно підтримував Володимира Зеленського в його бажанні продовжувати війну з Росією «до останнього солдата». Борис Джонсон фактично торпедував мирні переговори в Стамбулі. Політичні лідери Польщі, Німеччини, Італії та інших країн обіцяли бути з Україною до кінця. Але слова не дотримали.

Не буде великим перебільшенням сказати, що Захід просто використовував Україну у своєму геополітичному протистоянні з Путіним. Але після того, як спроба міжнародної ізоляції Росії не вдалася, а її війська втримали фронт і навіть перейшли в наступ, Вашингтон, Лондон, Париж і Берлін просто розвели руками і залишили Україну один на один з Путіним.

Вже очевидно, що повернути Крим і Донбас Україна не зможе. Але навіть якби це вийшло, то, як нам жити в одній країні з людьми, які вже багато років воюють з нами? Як жити поруч з тими, хто стріляв в тебе і твоїх бойових товаришів?Найправильнішим рішенням в даній ситуації, було б якомога швидше завершити бойові дії, припинити масову загибель бійців і почати процедуру входження України до складу ЄС. Що стосується східних регіонів, то якщо їм так хочеться бути в складі Російської диктатури, то це їх вибір.
Треба, нарешті, зрозуміти, що чим довше триває війна, тим більше людей і територій втратить Україна. Виграти війну у Росії, спираючись на західних боягузів і зрадників неможливо. США і Європа чітко дали зрозуміти, що покладатися на їхні слова і обіцянки абсолютно безглуздо. Найрозумніші це зрозуміли ще після втечі НАТО з Афганістану. До решти це дійшло на прикладі України.

Світ вступає в епоху «нової холодної війни» і якщо Україна планує зберегти себе на світовій карті, вона повинна сподіватися на свої сили і виходити з власних національних інтересів, а не догоджати наших невірних західних «союзників».

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x