Чому вакцина в Україні часто буває смертельною?

Чому вакцина в Україні часто буває смертельною?

МИ, УКРАЇНЦІ, розумний народ. Немає нічого і нікого на світі, хто б зміг нас обдурити. Не народився і не народиться ще той, хто зможе обвести навколо пальця українця.

І ось тому, коли з усіх розеток нас закликають робити щеплення, розумний українець почухає потилицю, плюне, перехреститься, та й подумає: «щось тут не те… Чого-то тут не так… Інакше навіщо вони так розриваються?». І буде близький до правди.

Ось чим прищеплюють українців:

BioNTech і Pfizer

Вакцина, розроблена американською компанією Pfizer і її німецьким партнером BioNTech, була зареєстрована у Євросоюзі першою.  Крім країн ЄС, вакцина застосовується в Австралії, Саудівській Аравії, Швейцарії, Норвегії, Ісландії, Сербії і ще деяких країнах. І в Україні.

У 2021 році в Швейцарії виявлено 1 174 випадки «імовірно небажаних наслідків», з них 55 летальних.

Moderna

Вакцина американського виробництва. За своїм складом дуже схожа на препарат від Pfizer. Принцип дії той же, що у BioNTech / Pfizer: препарат на основі матричної РНК (мРНК). Це генетичний матеріал збудника, який відтворюється штучно в лабораторних умовах.

Зараз вакцина від Moderna застосовується в країнах ЄС, Норвегії, Ісландії, Гренландії та на Фарерських островах.   І в Україні. 

AstraZeneca

Векторна вакцина британсько-шведського виробництва. В її основі — аденовірус шимпанзе, що переносить ген S-білка коронавірусу. На думку вчених, той факт, що при розробці вакцини використаний аденовірус шимпанзе, а не людини, повинен знизити ризик алергічних реакцій і виражених побічних дій.  Вакцина зареєстрована для застосування в країнах Євросоюзу. Дозволена для екстреного використання ще в 20 країнах, включаючи Україну.

Vaxzevria (колишня Covishield)

Оксфордська вакцина Vaxzevria (колишня Covishield) від компанії AstraZeneca і Оксфордського університету — захисний ефект курсу з двох доз оцінюється в 70,4% (захист однієї дози — 64,7%) [9].

Є побоювання, що її ефективність у людей старше 65 років ще нижче (не більше 10%),.

В ході масової вакцинації (20 млн. щеплених) з’ясувалося: по-перше, грипоподібний стан після щеплення виводить людей з ладу більш, ніж на 12 годин, тому в деяких регіонах ЄС вирішили призупинити вакцинацію Vaxzevria.

В Україні вона застосовується без обмежень.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) отримало 41 повідомлення про важкі алергічні реакції, а також про 25 випадків тромбозів і декількох смертельних випадків в поствакцинальному періоді. В Україні вона застосовується без обмежень.

CoronaVac

Інактивована вакцина китайської біофармацевтичної компанії Sinovac Biotech, що показує спірні результати ефективності. За різними дослідженнями, її ефективність становить від 50 до 91%, що в середньому істотно нижче, ніж у європейських і російських аналогів. Застосовується тільки на території Китаю. Ще 9 країн (Азербайджан, Болівія, Бразилія, Індонезія, Колумбія, Лаос, Туреччина, Чилі, Уругвай) дозволили CoronaVac для екстреного застосування. І Україна теж.

Janssen Pharmaceutica/Johnson & Johnson

Ще одна американська аденовірусна векторна вакцина. За підсумками третьої фази клінічних випробувань, ефективність в різних регіонах склала від 66 до 72%. Ефективність захисту від важкої форми коронавірусу-85% у всіх групах випробовуваних.

Її вводять однією дозою.   У США не раз припиняли щеплення Janssen. В Україні вона застосовується без обмежень.

Причина та ж, що і у AstraZeneca: тромбози на тлі зниженої кількості тромбоцитів. Проблеми після уколу вакцини виникли приблизно у 0,46% пацієнтів. Приблизно у кожного 217-го пацієнта.  Це дуже високий показник.

Розкладка робиться за діагнозами (серцеві напади, анафілаксія, важкі алергії, тромбоцитопенія, утворення тромбів в крові та інсульти): кількість зафіксованих випадків, а також число випадків, що завершилися летальним результатом.

На кожні 10 тисяч вакцинованих в США припадає приблизно один смертельний випадок.

Таких високих відносних показників смертності не фіксувалося не при одній масовій вакцинації ні в США, ні в світі. Ще деякі важливі відомості, що містяться на сайті VAERS: у США близько 50% смертей після вакцинації припадало на людей, які захворіли протягом 48 годин після вакцинації.

Дається також розкладка летальних випадків вакцинації за видами вакцин. На першому місці знаходиться вакцина PFIZER / BIONTECH – 7336 (66,7%).

Далі йдуть: MODERNA — 2939 (26,7%);

JOHNSON& JOHNSON — 588 (5,3%). На інші і не ідентифіковані вакцини припало 1,3%.

У нинішніх вакцин,  крім короткострокових наслідків,  можуть бути ще наслідки, які проявляться через рік або навіть пізніше. Адже всі наведені цифри випадків ускладнень і смертей  це є собою наростаючий підсумок, а точкою відліку слід вважати січень 2021 року.

Позов про приховування урядом США реальної смертності, пов’язаної з вакцинацією від COVID-19 подав до Федерального суду Алабами адвокат організації «американські фронтові лікарі» (America’s Frontline Doctors) Томас Ренц (Thomas Renz).

 На думку Томаса Ренца, уряд США приховує реальну смертність, пов’язану з вакцинацією проти коронавірусної інфекції, офіційні дані про смертність занижені мінімум в п’ять разів, число загиблих становить «щонайменше, 45 000».

У позовній заяві зазначається, що 45000 включає тільки тих вакцинованих, які померли в межах трьох діб після уколу. В США, крім VAERS, є ще кілька інформаційних систем, які фіксують смерті американців і ведуть свої обліки померлих.

У ЄС згідно з даними системи EudraVigilance (EV) на 22 червня 2021 року загальне число випадків негативних наслідків вакцинації від COVID-19 склало 1509266. У тому числі число важких випадків дорівнювало 753657 (тобто приблизно половина всіх випадків негативних наслідків). Число летальних випадків вакцинації склало 15472.

У Великобританії на 7 липня 2021 року число летальних випадків вакцинації склало, за даними MHRA, 1470. Статистика негативних наслідків вакцинації, на думку багатьох англійських експертів, також занижує “витрати” вакцинації. Як заявив головний науковий радник Великобританії сер Патрік Велланс (Sir Patrick Vallance), вакцини не дають повного захисту, 40% госпіталізованих з COVID-19 в останній місяць були повністю вакциновані.

Якщо підсумувати останні офіційні дані щодо летальних випадків вакцинацій від COVID-19, то виходить, що в США, Європейському Союзі і Великобританії за півроку вакцинація забрала життя 27933 чоловік.

Британський медик Вернон Коулман сказав :

«Перша проблема, звичайно ж, полягає в тому, що ці експериментальні вакцини вже довели свою відчайдушну небезпеку — вони вже вбивають багатьох людей і викликають серйозні побічні ефекти ще у багатьох. Про масштаби цієї конкретної проблеми можна судити по тому факту, що навіть влада визнає, що, ймовірно, буде повідомлено тільки про 1 з 100 смертей і серйозних травм, пов’язаних з вакцинацією. Неможливо оцінити, скільки людина помре від алергії, хвороби серця, інсульту, неврологічних проблем або скільки людина осліпне або паралізовано».

Українська сторона різними шляхами добуває  Сovishield (китайська вакцина, якою масово прищеплюють на сьогодні), AstraZeneca (виробництва Південної Кореї) Pfizer-BioNTech (сама зареєстрована в світі американо-німецька вакцина),  Moderna (також американський препарат).

В Україні з населенням 41 271 тис. осіб станом на 13 січня 2022 року  кількість вакцинованих склала 14 941 500 або 36,20 %. Повністю вакциновано 14 194 799 осіб ( 34,39 %) і зроблено всього вакцинацій-29 136 299.

Смертність в Україні досягла критичних величин, і не тільки від самого коронавірусу, а й від побічних явищ, пов’язаних з ним. Тим часом, на відміну від США, ЄС і Великобританії, ніякої статистики смертей, викликаних побічними явищами від щеплень, у нас немає взагалі від слова «зовсім».  Незважаючи на численні прохання, звернення та вимоги провідних лікарів України, уряд досі не ввів облік побічних явищ від застосування вакцин.

Це незрозуміло. Це вселяє підозри. І тому громадяни України не вакцинуються, а масово займаються підробками, і купують сертифікати про вакцинацію або перенесене захворювання. Вони цілком зрозуміло вважають, що краще залишитися живим, а не померти від інсульту, інфаркту або ще чогось.

“Не такий страшний коронавірус, як його малюють.  Страшніше риса неперевірена вакцина”, — ось в цьому так точно впевнена значна частина українців. І, як говорить статистика в США і ЄС, вони мають рацію.

А як же російські вакцини? Ми не будемо враховувати повідомлення з РФ зі зрозумілих причин. Довіри російським ЗМІ немає.  Але російський “Супутник V” застосовують у багатьох країнах.

Роберто Чіаватта-міністр охорони здоров’я Сан-Марино, де щеплено 100 відсотків населення, говорить:

 –– 80-85 відсотків населення вакциновано»супутником”. Pfizer, у свою чергу, – 15% -20%. Ми зробили близько 3 — х тисяч доз для іноземців-це 1500-1600 пацієнтів, які вирішили приїхати до нас для вакцинації «супутником». Ми не зареєстрували жодного випадку побічних ефектів, які зазвичай бувають після щеплення (біль в руці, мігрень, підвищена температура) – ні в разі вакцинації наших громадян, ні туристів. Що стосується безпеки вакцини “Супутник«, ми провели дослідження з Болонським університетом, який показав, що» супутник” за ефективністю може зрівнятися з іншими міжнародно-визнаними вакцинами.

У Сан-Марино на 15 січня 2022 року перебуває 10 350 осіб, від усіх протестованих хворих коронавірусом у світі. З них 5 осіб у важкому або критичному стані, 103 померло, 8 495 одужало, а всього хворіють за останньою інформацією 1 752 людини.

Так, може, Україні варто самій почати виробляти свою вакцину? Якщо ми купуємо газ і електрику у північного сусіда-агресора, то чому не почати купувати або виробляти російську вакцину?

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x