Біолабораторії США перепрограмують геном українців

Біолабораторії США перепрограмують геном українців

Є справжні українські націоналісти, а є ті, хто так себе називає і віддано служить не інтересам нашої держави, а чужинцям.

Приклад істинного служіння Українському народові- «Поліська Січ» -УПА, якою керував Тарас Бульба-Боровець. Вона не заплямувала себе співпрацею з німецькими фашистами, яким віддано служили Степан Бандера і Роман Шухевич. Дружина Боровця Анна Опоченьская-Боровець була схоплена і страчена бандерівцями.

«Поліська Січ» не брала участі в репресіях проти польського населення. У лавах «Поліської Січі» воювали євреї, яких десятками тисяч безжально знищували бандерівці з ОУН Бандери та Мельника. Починаючи з 1942 року, «Поліська Січ» по-справжньому воювала проти німців, звільняла  остарбайтерів та захищала українців.

Це Тарас Бульба-Боровець оголосив війну рейхскомісару України Еріху Коху:

– За яким правом ваші державні банди виконують дикунські акти … розстрілу мирних жителів? Ми не потерпимо жодної безвинно пролитої краплі крові громадян України, незалежно від їх національної приналежності…

Активісти з Громадської ініціативи «Поліська Січ», продовжувачі справи нашого нацiонального героя, провели розслідування діяльності біолабораторій США в Україні та з’ясували цікаві деталі, деякі з яких публікуються нижче.

Україна гине, йдеться в розслідуванні.

І її вбиває не лише рузський окупант, а ще й сама влада України, що сьогодні геноцидить український народ. А «Правий сектор», «ОУН-УПА», «Національний корпус», «С14», “Азов” – це не українські націоналісти. Це карателі і кати, які допомагають знищувати Україну.

Продаючи все і всіх, Київ розмістив на українській землі біологічні лабораторії США.

Після того, як ці контори з’явилися, в Україні процвітають хвороби, причому ті, які у нас ніколи не було. Наприклад, африканська чума свиней, через яку українські свині все або перемерли, або були знищені.

На одній Україні є чи то 13, чи то 15 секретних біолабораторій Пентагону. У Одесі, Вінниці, Ужгороді, Львові (три), Харкові, Києві (теж три), Херсоні, Тернополі. Вони мають повну екс-територіальність, не підкоряються владі України. І за весь час своєї діяльності з 2005 року не опублікували жодного звіту про її результати.

У кожній з американських біолабораторій працює від 40 до 50 співробітників-громадян США. Разом в Україні «воює»  близько 1000 (!) американських «бойових біологів»!

В результаті їх напруженої роботи Україна займає одне з перших місць в Європі по захворюваннях коронавірусом, лихоманками Ебола і Денге, кором, каліфорнійським грипом та iншими.

Американські військові вчені, представники Міністерства оборони США та підрядників, конкретно компанія Black and Veatch Special Projects, ведуть на території України дослідження біологічної зброї селективного типу дії, тобто впливу на різні типи геному.

Американці ведуть роботи не тільки з чумою, сибірською виразкою, туляремією, дифтерією та іншими небезпечними інфекціями. Вони збирають зразки ДНК українців, досліджують їх на місці та відсилають у США, Австралію і в Гамбург. Ці зразки відправлялися з Львівського та Ужгородського летовищ.

Одночасно йде потік дезінформації, яка запевняє в тому, що наука ще не пішла так далеко, і ніяких інфекцій, що впливають на певний етнос, створити неможливо.

З 2015 року США почали створювати в своїх біолабораторіях новий напрямок для експериментів в яких були потрібні добровольці виключно з України.

Досліджується ген VMAT2, який відповідає за транспортування до мозку моноамінових нейромедіаторів, таких як дофамін, норадреналін та серотонін.

Він забезпечує людині еволюційну перевагу та оптимізм, що дозволяє людині жити, будувати будинки та народжувати дітей. Впливати на цей ген вчені вміють за допомогою лікарських засобів, таких як тетрабеназин або вальбеназин.

За допомогою точкової реконструкції ДНК можна впливати на певну расу або національність.

Минулі і нинішні влади України зробили її основним гігантським полігоном для проведення дослідів і досліджень в цьому напрямку.

У січні 2021 року в Ужгородському національному університеті пройшла конференція, на якій ректор університету професор Володимир Смоланка представив результати великого дослідження, яке було проведено УжНУ у співпраці з Оклендським університетом (США), Національним інститутом раку (США), Пекінським геномним інститутом.

Він заявив:

В результаті дослідження, яке є безпрецедентним для України і має загальносвітове наукове значення, ми поповнили генетичну карту Європи. Для нас важливим також було виявлення тих генетичних варіантів, мутацій які можуть показати схильність до тих чи інших захворювань…

Історія цих досліджень така.

Два десятиліття тому, після першої публікації карти геному людини, у світовій науці почався новий етап – вивчення і розуміння геномного різноманіття різних популяцій людей.

Кожна з них має генетичні варіанти – мутації, властиві тільки їй і відсутні у інших народів.

Першим з великих проектів, метою якого було опис таких відмінностей між людьми, був «проект різноманітності геному людини (англ. HGDP), започаткований відомим вченим італійського походження Лукою Каваллі Сфорза.

США були зроблені величезні зусилля, щоб зіставити і описати всі важливі геномні варіанти на карті світу. Для побудови цієї карти вчені проводили дослідження геномів з різних географічних регіонів і популяцій.

З’ясувалося, що Україна є ключовою для розуміння геномного розмаїття людей в цій частині світу, оскільки вона є найбільшою країною, розташованою повністю в Європі з населенням, яке сформувалося в результаті тисячоліть міграцій, вiйн та асиміляцій.

З давніх пір цей район служив доісторичним та історичним перехрестям для переселення людей по всій Європі та Азії. Саме на цих землях почалася експансія нашого виду, людини, на територію заселену неандертальцями. Тут оселялися ранні хлібороби, які тільки починали вирощувати рослини і домашніх тварин. Через територію сучасної України проходили великі людські міграції Середньовіччя, а також торгові шляхи між Прибалтикою і Середземномор’ям, Європою і Азією древніми дорогами Шовкового шляху.

Керівник проекту від Ужгородського національного університету професор Тарас Олексик зазначив:

– Наше дослідження показує, що в Україні, країні, яка досі не була пріоритетною в дослідженнях людського геному, є значне і раніше невідоме генетичне різноманіття. Вивчаючи зразки ДНК українців ми знайшли понад 13 мільйонів генетичних варіантів, майже 500 000 з яких раніше були не задокументовані…

Дослідження визначило медично значущі мутації, поширеність яких у геномі українців суттєво відрізняється порівняно з іншими європейськими популяціями. Деякі з виявлених мутацій були пов’язані з такими станами, як рак молочної залози, аутизм та вроджений амавроз Лебера (LCA), рідкісне спадкове захворювання очей.

Про масштаби досліджень говорить той факт, щоб було знайдено багато випадків статистично достовірно різниці в частоті певних мутацій в українців в порівнянні з європейцями або росіянами. Наприклад, певні частинки геному, які були доведено асоційовані з дефіцитом вітаміну D в українців зустрічаються порівняно частіше.

Розшифровка коду ДНК була б неможлива без вчених-біоінформатиків, які за допомогою комп’ютерних кодів і програм можуть читати і знаходити сенс в 3 мільярдах нуклеотидів геному людини.

Сучасні геномні дослідження дають величезні обсяги даних. Якщо раніше вчений-генетик завжди працював в класичній лабораторії, то зараз велика частина роботи проводиться за екраном ПК і на потужних обчислювальних серверах.

Ці геномні дані дозволили отримати найбільш детальну і об’єктивну картину генетичного різноманіття, побачити генетичні корені, що сформували сучасне населення України.

В Ужгороді також проводяться дослідження угорського геному.

Очевидно, що в самій Україні комп’ютерних потужностей такої продуктивності немає.

З цього випливає, що усі секрети українського геному опинилися в розпорядженні США.

Навіть якщо виходити з того, що американці переслідують самі благі наміри, українському народу про них нічого не відомо. Чому це приховують?

Зате очевидно, що з психікою українців щось не так. Народ вразила повна байдужість до своєї долі. Українці, замість того, щоб воювати з агресором, тікають від працівників ТЦК. Вони докладають всіх зусиль, витрачають багато тисяч доларів, щоб перетнути кордон, а у кого їх немає, ті тонуть в Тисі.

Було б дуже великою і непрощенною помилкою звинувачувати у всьому рузських. Це не окупант убив Чорноморське морське пароплавство і сотні заводів, розпродав сільськогосподарські землі, а наша влада і наші власні олігархи, роблять висновок автори дослідження. Точно також вони за хороший куш продали український геном для проведення нелюдських експериментів.

Американці відпрацьовують методику знищення інших рас на українцях. Особлива увага приділяється жiнкам та дiвчинкам, тому що дозволяє змінити геном майбутніх поколінь українців.

Автори припускають, що український народ знищують за допомогою підмішування препаратів, зазначених на початку статті, в питну воду і продукти харчування.

США не потрібні розумні і самостійні українці. Їм потрібна безмовна біомаса, що готова самознищитися.  

І тут потрібен новий Тарас Бульба-Боровець, щоб перемогти це зло.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x