Куди ж українцям тікати від мобілізації?

Куди ж українцям тікати від мобілізації?

Питання це стає все гостріше і гостріше з кожним днем.

Країни-союзники з ЄС і НАТО, одна за одною, оголошують про свої наміри почати депортацію чоловіків-українців. Одні роблять це відкрито, інші прагнуть зробити те ж саме, але мотивують це більш хитро. То тим, що паспорти громадян України виявляються простроченими через відмову нашого МЗС надавати консульські послуги, то скорочують допомоги, то вигадують ще щось.

У зв’язку з цим виникає дуже важливе питання, а що ж робити тим, хто не хоче воювати?

Очевидно, що країни ЄС і НАТО, і взагалі ті держави, які належать до Західного союзу, як надійний притулок розглядатися не можуть. Через непросту обстановку на фронті і провал мобілізації у самій Україні, а про це треба говорити прямо для користі справи захисту держави від окупанта, рано чи пізно вони стануть відправляти українців назад.

Дуже погано, що наші ТЦК багато у чому самі підірвали віру в справедливість і об’єктивність при проведенні мобілізації.

Почали хапати хворих та інвалідів, бешкетують на вулицях, вриваються до будинків, квартир, ресторацій. Випадки зі смертями в самих ТЦК, як це було в Кривому Розі, Івано-Франківську та інших містах зовсім залякали українців, і за межами країни теж.

Зрозуміло, що в якості притулку тепер треба серйозно розглядати країни Південної Америки.

З Варшави в Буенос-Айрес можна долетіти за $ 630, в Сантьяго – за $ 500, але якщо вибрати день і стежити за цінами, можна потрапити на рейс з ціною в 2, 5 рази менше.

Треба також уважно подивитися на особливості візового режиму, наявність безвізу і можливість отримання посвідки на проживання, а потім громадянства. Деякі країни Південної Америки в цьому сенсі досить демократичні, а наш брат українець працювати вміє і скрізь знайде собі засоби для прожитку.

Як це не дивно, але можна розглядати і острівні держави Океанії. Квиток з Берліна в Порт-Морсбі, Папуа-Нова Гвінея коштує $ 1000, з Праги в Веллінгтон, Нова Зеландія – $1100.

Звичайно, може не залишатися без уваги Африка, але, судячи з усього, там назріває нова хвиля воєн, тому туди їхати не дуже хочеться.

Краще їхати в США або Великобританію, скажете ви.  І будете, напевно, глибоко не праві, тому що там і громадянство швидко не дадуть, і, найімовірніше, якщо пустять, то потім все одно будуть відправляти назад в Україну.

«Хто попереджений, той озброєний2, говорили стародавні римляни. І мали рацію.

Тенденції в країнах ЄС і НАТО такі, що дозволяють говорити про те, що чоловіків-українців відправлятимуть назад в Україну. Якщо ви про це знаєте сьогодні, приймайте правильне рішення та теж сьогодні шукайте безпечні місця для себе і своїх сімей.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x