На Київщині чиновника податкової служби судитимуть за хабар

На Київщині чиновника податкової служби судитимуть за хабар

Фото: gp.gov.ua

Чиновник податкової служби вимагав хабар

За хабар інспектор обіцяв, що розмір штрафних санкцій для підприємства складе 50 тис грн, а в разі відмови його надати – 7 млн грн.

Київською міською прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно головного державного ревізора-інспектора Головного управління Державної податкової служби в Київській області за вимагання та отримання хабара. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

Зазначається, що службовець вимагав 423 тисячі грн від представника підприємства, що спеціалізується на поставках медичних товарів, за зменшення розміру штрафних санкцій за виявлені під час планової перевірки порушення податкового законодавства.

За хабар інспектор обіцяв, що розмір штрафних санкцій для підприємства складе 50 тис грн, а в разі відмови його надати – 7 млн ​​грн.

Надалі, як вимагав чиновник, вся сума неправомірної вигоди була перерахована на рахунок підконтрольного підприємства з метою подальшого переведення в готівку.

Як повідомлялося раніше, двоє поліцейських в Харківській області вимагали 10 тисяч доларів хабара за непритягнення до відповідальності.

На російському кордоні на хабарі в 10 тисяч євро спіймали прикордонника


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet