Гендиректор ВООЗ вважає несправедливим, що бустерні дози будуть застосовуватися щодо здорових людей, тоді як багато тих, хто не отримав і першу ін’єкцію.



це сайт, де треба сперечатися
Гендиректор ВООЗ вважає несправедливим, що бустерні дози будуть застосовуватися щодо здорових людей, тоді як багато тих, хто не отримав і першу ін’єкцію.