За словами правоохоронців, водієві, імовірно, стало погано за кермом і він не впорався з керуванням транспортним засобом.



це сайт, де треба сперечатися
За словами правоохоронців, водієві, імовірно, стало погано за кермом і він не впорався з керуванням транспортним засобом.