Якщо господар не прибере за своїм собакою після вигулу, то йому загрожує штраф до 340 гривень. У разі повторного правопорушення штраф збільшується.



це сайт, де треба сперечатися
Якщо господар не прибере за своїм собакою після вигулу, то йому загрожує штраф до 340 гривень. У разі повторного правопорушення штраф збільшується.