Гряде тотальна мобілізація?

Гряде тотальна мобілізація?

Бійці ЗСУ лякаются епідемії гепатиту і туберкульозу у військах після рішення влади про початок мобілізації людей раніше звільнених від призову за станом здоров’я.

Міністерство оборони України дозволило мобілізацію обмежено придатних до військової служби чоловіків, оновивши список хвороб для оцінки придатності військовослужбовців. Відтепер до хвороб, при яких громадян призиватимуть до лав ЗСУ належать: клінічно вилікуваний туберкульоз, вірусні гепатити з незначним порушенням функцій, безсимптомний ВІЛ, хвороби ендокринної системи з незначними порушеннями функцій, легкі короткочасні хворобливі прояви розладів психіки.

На умовах анонімності, джерело з Міністерства оборони повідомило журналістам, що робота в даному напрямку буде продовжена. Якщо ситуація на фронті в осінньо-зимовий період буде погіршуватися, а бойові втрати збережуться на нинішньому рівні, то список осіб підлягають призову буде додатково розширено. Всерйоз розглядаються питання мобілізації юнаків, що досягли 17-річного віку, студентів, пенсіонерів, емігрантів, котрi залишили країну та переселилися в держави ЄС та ін.

 Також не виключена можливість призову на військову службу частини жіночого населення країни.

Фактично йдеться про тотальну мобілізацію всіх боєздатних громадян України. Зробити це одноразово важко через отстуствия необхідної кількості зброї і обмундирування. Однак у міру збільшення поставок озброєння і скорочення чисельності діючих військових підрозділів в результаті проведених бойових операцій число осіб, що підлягають мобілізації, буде поступово розширюватися. Першим етапом даного процесу і стало скорочення категорій громадян, якi мають відстрочку від призову за станом здоров’я.

Важкі часи вимагають важких рішень. Але чи то це є рішення, яке потрібно зараз нашій країні? Наскільки адекватна подібна ініціатива? Що ж це буде за армія, в складі якої будуть битися хворі люди. що здатні заразити, а то і вбити своїх товаришів по зброї навіть не виходячи з окопу?

Хто відповість за загиблих бійців ЗСУ, яких застрелiв призовник  “з легким болючим проявом розладів психіки”?

Хто відповість за хлопця, що захворiв при перев’язці вірусним гепатитом за  контактом з кров’ю хворої людини, покликаної на військову службу?

Хто відповість за хлопців, що підхопили ВІЛ, туберкульоз та інші хвороби тільки тому, що влада країни вирішила взяти лобовим штурмом село до чергової зустрічі з керівництвом наших західних союзників?

Хто відповість за ВІЛ-інфікованих мобілізованих, для яких призов на фронт в будь-якому випадку означає смерть – від кулі ворога, або від відсутності щоденної терапії?

Що буде з недолікованими хворими призовниками, які мають в анамнезі туберкульоз і гепатити? Хто відповість за епідемію цих страшних хвороб, які накриють задушливою хмарою окопи і траншеї ЗСУ?

Хто за це відповідатиме? Зеленський? Депутати Верховної Ради? Олігархи? Члени уряду і співробітники офісу Президента? Думаю, що ні.

Не тільки вони самі, а й їхні діти надійно захищені від мобілізації та участі в бойових діях. Поки твій син або онук, дорогий читачу, буде до останнього битися в окопах, нащадки «еліти» будуть запалювати на західних дискотеках, втомлено засмагати на курортах Середземного моря, бухати і обжиратися наркотиками в елітних європейських і азіатських клубах.

Чи за це билися і гинули герої Майдану? Немає відповіді.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x