Ювелірний Дім ZARINA презентував проєкт «Моя сім’я — моя цінність» на BAKKARA River Party

Ювелірний Дім ZARINA презентував проєкт «Моя сім я — моя цінність» на BAKKARA River Party

Фото надане рекламодавцем

Літній сезон концертів відкрила «Грандіозна вечірка на воді» — BAKKARA River Party. Під час вечірки відбулася презентація проекту «Моя сім’я — моя цінність» від Ювелірного Дому ZARINA.

Презентація пройшла у форматі фешн-показу, учасниками якого стали відомі українці і “зоряні” сім’ї, як символ того, що прикраси зближують і підкреслюють цінність взаємин між людьми.

Тематика показу була обрана не випадково: концепція бренду ZARINA базується на сімейних цінностях і зв’язку між поколіннями. Творці ювелірних прикрас ZARINA знаходять шлях до серця і мам з дорослими доньками, і креативної молоді, і навіть малюків.

 

Відкрила показ талановита і експресивна реп-виконавиця, фіналістка 6-го сезону Х-фактор Аліна Паш з мамою Вікторією та татом Іваном, українські співачки GROSU та Alloise, популярний рок-музикант, вокаліст групи С.К.А.Й. Олег Собчук з дружиною Марією. Серед учасників показу також були такі відомі особи, як продюсерка Мартіна Макєєва з 9-річною донькою Майєю, дизайнерка бренда ANNCHOO Аня Андрійчук-Завгородня з матусею Анжелікою, креативна продюсерка, діджейка, модель і інфлюенсерка Яна Алтухова, а також співачка-шансоньє Анна Жуліна з доньками Марією та Олександрою.

 “Сім’я для кожного з нас — на першому місці. Ми цінуємо один одного, радіємо кожній перемозі і допомагаємо у важкі моменти, ” — відповіла GROSU на запитання ведучого про її сім’ю.

Завершили показ засновниця Ювелірного Дому ZARINA Наталія Нетовкіна, а також її доньки — Заріна Нетовкіна, Амбасадорка бренду, і Софія Нетовкіна, “обличчя” саб-бренду ZARINA You. Всі жінки в родині Нетовкіних причетні до сімейного бізнесу, до ювелірної справі, і це — прекрасний приклад спадкоємності поколінь.

На підтримку проекту «Моя сім’я — моя цінність» Аліна Паш виконала кілька пісень з нового альбому. Також на сцені BAKKARA River Party виступили Alloise та YOGEN. Завершили вечір Dinner Show WISH RIVER! від зірок Cirque du Soleil, Нічне флайборд-шоу, виступи Анни Жуліної, кавер-бенду Premier Project і Василя Попадюка, а також сет від DJ JULIK. Теплу, задушевну, майже сімейну атмосферу вечора створили ведучі показу Міла Єремєєва і Юрій Великий.