Квантова медицина від MEDEUS або як за 60 хвилин дізнатися все про свій організм

Квантова медицина від MEDEUS або як за 60 хвилин дізнатися все про свій організм

Фото надане рекламодавцем

Медицина майбутнього вже в Україні: квантові метидики сканування розкажуть усе про ваш організм

Ще декілька років тому при перегляді фантастичних фільмів типу «Чорне дзеркало», де за допомогою дивакуватих датчиків, лазерних приладів зчитували інформацію про стан здоров’я героя, багатьом здавалося, що в реальному житті подібного ніколи не буде. Звісно, у багатьох сформувалося бачення: для того, щоб провести якісну діагностику, потрібно здати не одну пробірку крові, відвідати як мінімум п’ятьох лікарів, витратити на це достатньо багато часу і коштів і врешті-решт лише через тиждень дізнатися результати і відповіді (це в кращому випадку). Ну що ж… Настав час руйнування старих установок.

Клініка квантової медицина MEDEUS стала першим в Україні медичним закладом, який проводить повне обстеження і діагностику всього організму людини усього за 60 хвилин, використовуючи надсучасне обладнання квантового сканування. В діагностичному кабінеті все відбувається саме так, як показували у фільмах. До руки прикладають датчик і згодом дають розгорнуту характеристику про стан усіх органів і систем організму. Методики, які застосовуються в медичному центрі MEDEUS, розроблені спільно з провідними вченими-біофізиками, фізиками і лікарями світового рівня. Подібні нанотехнології раніше були доступні лише в медичних закладах преміум-класу в Європі та Америці.

 

Як це відбувається? Діагностичний аппарат TimeWaver Med проводить сканування організму за допомогою зчитування інформаційного та хвильового полей людини. Надчутливий діод записує білий шум людини, який є неповторним, як відбиток пальця. Лазер апарата генерує 4 мільйони фотонів на секунду, створюючи унікальний код. Саме цей код розшифровує та інтерпретує лікар-діагност клініки MEDEUS, формуючи розгорнуте заключення.

Квантові технології дозволяють за максимально короткий проміжок часу дізнатися розгорнуту інформацію про стан клітин, систем, органів та структур організму людини. Після обстеження пацієнт отримує інформацію щодо гормонального фону, серцево-судинної та ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту, легенів, бронхів, шкірних покривів, головного мозку та черепно-мозкових нервів. Квантовий аналізатор TimeWaver Med показує не тільки наявні проблеми і розлади, які виникли в організмі, а й ті, які важливо тримати на контролі через високий ризик розвитку в майбутньому.

 

«Ми пишаємося тим, що стали першим центром в Україні, який запровадив “медицину майбутнього”, ─ розповідає Анна Пуля, власниця клініки MEDEUS. ─  Час ─ це найцінніший ресурс. Саме тому нашими клієнтами зазвичай стають підприємці, бізнесмени, які довіряють новим технологіям, ідуть в ногу з інноваціями, цінують кожну хвилину і, звісно, дбають про своє здоров’я. Ми дуже щасливі, що нам довіряють інфлуенсери. Квантове обстеження вже пройшли: Санта Дімопулос, Наталія Гоций, Нікіта Добринін, Сабіна Мусіна».

Ліцензія на медичну практику видана наказом МОЗ України від 21.08.2020 №1949