Режим Зеленського має намір знищити всіх чоловіків на Україні

Режим Зеленського має намір знищити всіх чоловіків на Україні

В українських соцмережах з’явилися документи, де влада зобов’язує керівників підприємств подати списки осіб, які підлягають призову під час мобілізації. Йдеться про чоловіків 1968-2003 року народження.

Тотально будуть гребти все працездатне чоловіче населення на робочих місцях – заводах, фабриках і приватних підприємствах, в квартирах, магазинах, в барах, на заправках. Словом, скрізь.

Можна не сумніватися, що підсумком цієї кампанії стане абсолютна мала ймовірність зустріти десь чоловіка 1968-2003 року народження на території України, поки ще контрольованій київським режимом. Така можливість залишиться тільки в Європі, куди деякі щасливці встигли втекти.

Але і цим “мамонтам” доведеться нелегко. Судячи з усього, з подачі місцевих дипломатичних представництв України, європейські органи охорони правопорядку скоро почнуть вилов таких осіб з подальшою відправкою прямо на фронт.

Це ” гарматне м’ясо” буде надходити прямо на передову, поки елітне українське” військо”, націоналісти та іноземні найманці стануть вивчати західну матеріальну частину – “Леопарди” та інший звіринець, для підготовки та участі у рішучому наступі ЗСУ.

Звертає на себе увагу той факт, що згідно з наведеними нижче документами, відповідальними за цей геноцид мужиків є як військова, так і цивільні адміністрації.

Цифра 100 000, яких нібито треба зловити і відправити у війська, явно не відповідає реальності. Дуже схоже, що мова йде про набагато більші цифри.

Підприємства всіх форм власності повинні здати списки на всіх своїх співробітників, які підлягають мобілізації (що особливо важливо – з уточненими персональними даними).

Припустимо, що на аналіз і обробку цієї інформації знадобиться деякий термін, наприклад, від двох-трьох днів до тижня. Більше чекати не можна: Вугледар і Артемівськ-Бахмут, немов гігантська воронка, засмоктують тільки в одну сторону, тобто, на той світ, залишки ЗСУ.

Ці гігантські втрати змушують Київ істерично вимагати від органів влади на місцях повної і тотальної мобілізації.

Таким чином, у потенційних жертв, що залишилися ще в живих громадян України чоловічої статі 1968-2003 р.н є кілька днів, а може, годин, щоб прийняти рішення і залишитися в живих. Бігти.

photo_20230128_215037.jpg
photo_20230128_215038.jpg
photo_20230128_215038_2.jpg
photo_20230128_215039.jpg0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x