У Запоріжжі виробляють новий тип лопатей для важких вертольотів

У Запоріжжі виробляють новий тип лопатей для важких вертольотів

Фото: facebook.com/oleguruskyi

Лопатеве виробництво в Запоріжжі створено

До кінця року в Україні вироблять лопаті для вертольотів Мі-24 із протиобледенільною системою.

 

Запорізькі авіабудівники АТ Мотор Січ до кінця поточного року зроблять перші композитні лопаті для важких вертольотів Мі-24 із протиобледенільною системою. Про це заявив керівник підприємства В’ячеслав Богуслаєв, пише в суботу, 12 червня, Укрінформ.

 

“Нам приємно доповідати керівництву країни й області, що лопатеве виробництво в Запоріжжі створено. Ми йдемо далі, розвиваємо його. Цього року зробимо перші композитні лопаті із протиобледенільною системою”, – зазначив Богуслаєв.

 

Також він поділився результатами випробувань Мі-24 з новими лопатями.

 

“Важкий вертоліт Мі-24 з лопатями Мотор Січ за 35 хвилин долетів від Запоріжжя до Херсона, показав швидкість 340 кілометрів на годину”, – розповів він.

 

Нарешті, Богуслаєв висловив переконання, що підприємство зможе “все життя” виробляти лопаті, оскільки, за його словами, у світі випущено 28 тисяч вертольотів згаданого типу, тому замовлення є і будуть.

 

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року в Запоріжжі стартували льотні випробування композитних лопатей для вертольотів Мі-8 і Мі-24 українського виробництва. Раніше такі лопаті виробляли тільки в США, Росії та Китаї.