Запорізька АЕС вивела в резерв четвертий енергоблок

Запорізька АЕС вивела в резерв четвертий енергоблок

Фото: ЗАЭС

Енергоблок №4 виведено у холодний резерв

На даний момент в роботі перебувають три енергоблоки ЗАЕС. Сумарна потужність генераторів становить 2890 МВт.

Енергоблок №4 Запорізької АЕС відключено від енергосистеми України і виведено у холодний резерв. Про це повідомляється на сайті станції в неділю, 13 червня.

 

“О 6:02 ранку, у зв’язку з балансовими обмеженнями в енергосистемі, енергоблок №4 Запорізької АЕС, відповідно до регламентних процедур, розвантажений, відключений від мережі і виведений у холодний резерв”, – йдеться в повідомленні.

 

На цей момент у роботі знаходяться три енергоблоки Запорізької АЕС. Сумарна потужність генераторів становить 2890 МВт. На енергоблоці №5 йде 44-а доба планового середнього ремонту, на енергоблоці №6 – 57-а доба планового капітального ремонту.

 

Зауважень до роботи основного устаткування задіяних енергоблоків та персоналу немає.

 

Радіаційний фон у районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) – 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

 

Раніше на цьому тижні Запорізька АЕС підключила третій блок до енергосистеми після завершення середнього планового ремонту.

 

Також стало відомо, що Південно-Українська АЕС відключила другий блок для проведення середнього планового ремонту. Він триватиме 65 діб.