Чому київська нелегітимна влада не хоче чути Орбана

Чому київська нелегітимна влада не хоче чути Орбана

Кінець війни означатиме смерть для цієї корумпованої кровожерливої зграї, що наживається на горі та стражданнях народу України.

Ця кривава бійня, яку розв’язав режим, не має нічого спільного з визвольною війною за незалежність і цілісність держави.

Якщо “зелені” хотіли б перемогти, вони, перш за все повинні були б думати про інтереси українців, а не Вашингтона, Лондона і Брюсселя.

У чому ж інтерес західних столиць? Зрозуміло, в тому, щоб зруйнувати рососію, а не в тому, щоб зберегти цілісність України. Ми тут граємо роль запального шнура, від якого має вибухнути держава-агресор. Очевидно, що при такому сценарії від України нічого не залишиться. А те, що не залишиться рососії, ніяк не може служити для нас розрадою, нас же теж не буде.

Ті сотні тисяч уже вбитих українських хлопців вже не повернути. Зате корумпована українська еліта збагатилася так, як вона ніколи не збагатилася б без цієї війни.

Угорський прем’єр приїжджав до Києва, щоб запропонувати домовитися про припинення вогню. Однак Зеленський прямо з порога відкинув цю пропозицію і заявив:

Я пояснив чітко: ми у війні і не можемо просто так говорити про припинення вогню. Для мене потрібен план, і для наших людей. Ми не можемо просто довіряти Путіну, в принципі, ми не можемо йому довіряти…

У цій фразі правда тільки остання фраза. Чому наш нелегітимний президент не може прийняти припинення вогню, він не пояснив. Адже ясно, що про план можна почати домовлятися тільки тоді, коли замовкнуть гармати?

Але це зовсім не те, що потрібно київській банді і тим колам в західних столицях, які теж наживаються на війні і розраховують перемогти орків, заваливши їх трупами наших солдатів.

Ось ті слова Віктора Орбана, які не влаштували Київ:

– Я попросив пана президента подумати про те, чи не можна піти трохи інакше, зробити перерву-припинити вогонь і потім почати і продовжити переговори, адже припинення вогню могло б забезпечити прискорення темпу цих переговорів

Те, що Орбан нагадав Києву про врахування прав і свобод угорців, що живуть в Україні, ясно, тому що він не хоче, щоб ті гинули на фронті. Орбан вимагає дотримання прав угорців у повній відповідності з європейськими правилами і що в цьому поганого. Ми ж європейська держава, чи не так?

А заступник спікера Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Ведант Пател так прокоментував цей заклик угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана припинити вогонь.

– Ми і Альянс НАТО чітко дали зрозуміти, що насправді є тільки одне рішення, і це те, що Росія повинна просто покинути територію України…

Глава НАТО Єнс Столтенберг у п’ятницю відкинув заклики США змусити Україну відмовитися від територій або майбутнього членства в НАТО в обмін на припинення війни російським правителем Володимиром Путіним.

– Ми не можемо мати Мінськ-3. Немає жодних ознак того, що Путін … готовий вести переговори про мир…

І де ж власна позиція України як незалежної держави? А ніде, тому що Зеля тупо повторив тезу Держдепартаменту США та НАТО.

Уявімо собі, що вогонь дійсно припинений. В Україну тут же перестають надходити гроші на війну в колишніх обсягах. Корупціонери тут же починають втрачати в грошах. Треба відновлювати країну, а працювати вони не вміють, вони вміють тільки красти.

При замороженому конфлікті доведеться послаблювати каральні заходи. Народ почне виявляти своє невдоволення, яке може прийняти вельми агресивні форми, що стане загрожувати існуванню режиму.

Ось в цьому перша і остання причина такої поведінки Зеленського.

А Вашингтону світ не потрібен зовсім від слова  «взагалі», так як не досягнута його головна мета перемоги над ерефією.5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Василь Шевченко
Василь Шевченко
12 днів тому

не хоче чути тому що треба i далi грошi красти

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x