Чому рузські так хочуть загнати ЗСУ до Харкова

Чому рузські так хочуть загнати ЗСУ до Харкова

Класична військова наука говорить, що для прориву підготовленої оборони на головному напрямку необхідно мати перевагу як мінімум в 3-4 рази по піхоті і артилерії, і в 1, 5-2 рази по танках. Але це вiрно тільки щодо ведення бойових дій в польових умовах.

При штурмі великого міста атакуючі повинні мати чисельну перевагу як мінімум в 4-5 разів. При цьому особливе значення має перевага в артилерії, яка повинна перевищувати засоби обороняється боку в 8-10 разів.

Далі атакуючі війська повинні прорвати оборону на декількох ділянках та вклинитися у глибину міської забудови. Для цього використовують штурмові загони і групи, посилені танками, САУ, вогнеметними та інженерними підрозділами.

На цій підставі київські військові експерти займаються дур’ю, розповідаючи нам, що у росії немає коштів, щоб штурмувати Харків. І сконцентрувати таку кількість військ на харківському напрямку окупант просто не може.

Роблячи розумний вигляд, вони стверджують, що для штурму Харкова його необхідно оточити і блокувати. Необхідно створити 2-3 кільця оточення, перекрити всі дороги і панівні висоти навколо міста, встановити мінні поля і дротяні загородження.

На цій підставі робиться висновок, що у росії нічого цього немає, і вона на Харків не піде.

Якби у цих “знавців” була б голова, а не те, що вони носять на плечах замість неї, їм варто було б згадати Маріуполь, Бахмут і Авдіївку. І те, що україно-російська війна йде в третьому десятилітті XXI століття.

росія на полі бою має переважну перевагу в засобах повітряного спостереження і поразки. Їх БПЛА відчувають себе як вдома на відстані до 70, 100 і більше кілометрів від фронту. Кожен крок ВСУ для них як на долоні. І із засобами ураження у них теж все гаразд: «Іскандери», «кинджали», «калібри», КАБи, ракети повітряного базування, РСЗВ.

За таку перевагу ворога на полі бою ми повинні бути «вдячні» нашим союзникам, які багато обіцяють, але не дають ЗСУ ППО в потрібних кількостях. Про Ф-16 навіть говорити не хочеться.

На такій війні, що веде сьогодні Україна, багато зброї не буває.

Якщо ЗСУ замкнуться в Харкові, росіяни просто почнуть бити по всіх шляхах постачання. І обмеженими силами займуть найбільш важливі вузли навколо міста. Так вони робили в Маріуполі і Бахмуті, так вони будуть робити і в Харкові.

Для оборони цього міста площею в 350 квадратних кілометрів треба в ньому мати не менше 80-100 тисяч військ.

Якщо Сирський піде на це, ці війська можна списати заздалегідь. Вони абсолютно марно будуть сидіти там. А окупант піде далі, блокуючи наше угруповання з повітря. Враховуючи велику кількість вороже налаштованого місцевого населення, агресору буде легко дізнаватися, де і в якій кількості знаходяться наші війська.

Росіяни навчилися тиснути своїм РЕБ навіть»Старлінк”. І з Харковом не буде зв’язку. Ніякого.

Решта України буде позбавлена захисту. А найдосвідченіші бойові бригади стануть безцільно сидіти у Харкові. Вже зараз Генштаб ЗСУ перекидає до Харкова резерви з Сум, Чернігова, Одеси, Часова Яру та інших місць.

Треба або зупиняти ворога в полі на підступах до Харкова, або визнати гірку істину, що сил у ЗСУ для оборони північного напрямку немає.

І необхідно скорочувати лінію фронту. Відходити туди, де можливо ефективно оборонятися.

Створити новий оборонний вал по Дніпру. Дочекатися надходження західної військової допомоги в необхідних обсягах. Навчити і озброїти нові бригади. І завдавати ударів по російських тилах, НПЗ та інших об’єктах.

Це єдиний реальний вхід в ситуації, що складається.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x