Глава УАФ відправився на переговори щодо форми збірної

УЄФА зажадала від України прибрати з форми футбольної збірної слоган “Героям слава”. Павелко поїхав на переговори.

 

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко в четвер, 10 червня, терміново вилетів до Риму для переговорів з УЄФА щодо форми національної збірної України з футболу.

 

 

“Вчора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті щодо форми національної збірної з футболу. Вранці я терміново вилетів до Риму, де перебуваю зараз і де проходять наші переговори з представниками УЄФА. У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо узгоджений до кожної букви і з гаслом “Героям слава!” Це гасло вже давно є традиційним привітанням наших уболівальників на всіх стадіонах і всіх матчах національної збірної України! Він футбольний і саме тому був затверджений УЄФА”, – написав Павелко у Facebook.

 

Він також підкреслив, що УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються вищі футбольні органи.

 

“Так було і цього разу, і буде в подальшому. Буду тримати вас в курсі ходу переговорів. Слава Україні! Героям слава!”, – підсумував Павелко.