Група Śnieżka упроваджує корпоративну візуальну ідентифікацію

 Група Śnieżka упроваджує корпоративну візуальну ідентифікацію

Фото надане рекламодавцем

Група “Śnieżka” – одна з лідерів на ринку декоративних фарб у Польщі, Угорщині, Україні і Білорусі – упроваджує візуальну ідентифікацію для компаній, що входять до її складу.

Усі корпоративні марки, що належать Групі “Śnieżka”, відтепер мають індивідуальні логотипи,  які візуально пов’язані з новоствореним знаком головної марки – Śnieżka  Group.

У результаті багаторічного інтенсивного розвитку Групи “Śnieżka” шляхом органічного зростання й долучення до її складу  нових компаній, в тому числі за межами Польщі,  вперше в її історії виникла потреба створити спільну корпоративну ідентичність усіх  підприємств Групи. Такий крок спрямований на уніфікацію брендингові комунікації, підвищення впізнаваності на ринках і продемонструвати масштаб міжнародної діяльності.

У корпоративній ідентифікації,  підготовленій “Śnieżka TREDE OF COLOURS” спільно з агенцією “4/4 Brand Design”, знак Групи “Śnieżka” відходить від безпосереднього зв’язку з продуктовим логотипом, який до теперішнього часу був і корпоративним. У типографії нового значка збережені елементи, що асоціюються  з присутнім на ринку продуктовим брендом  Śnieżka, зокрема, у дизайні залишився базовим темно-синій колір. Одночасно логотип підсилено завдяки написанню усіх назв великими літерами, що суттєво  додає значимості корпоративному бренду.

Одноколірний корпоративний знак Групи став основою для створення логотипів її компаній. Головна суть графічного дизайну полягає у тому, що на темно-синій прямокутник нанесено квадрат в індивідуальному кольорі для кожної з компаній. Таке дизайнерське рішення підкреслює приналежність компаній до Групи “Śnieżka” та  значення, яке з цього випливає, зокрема, ефект синергії. Форма квадрата є фундаментом і віссю для усієї системи ідентифікації і важливим елементом, що визначає її стилістику.

 

Колористика логотипів, використана для кожної з компаній Групи, має додаткове значення. Для знаку материнської фірми АТ “Śnieżka” застосовано головний корпоративний синій відтінок.  Найбільш виразний – пурпуровий колір – призначений  для  компанії “Śnieżka TREDE OF COLOURS”, що виконує роль центру компетенцій у сфері маркетингу і продаж. Для лого угорського підприємства “POLI-FARBE” вибрано блакитний колір, що пов’язаний з його продуктовим знаком. У логотипі  “RAFIL” збережено сірий колір, що асоціюється з продуктовим брендом АТ “Радомська фабрика  фарб і лаків”.

У зображеннях логотипів української компанії “СНЄЖКА-УКРАЇНА” і білоруської “Śnieżka-BEL-POL” використані відповідно жовтий і зелений кольори, в яких закодовані символи цінностей Групи, що акцентують на інноваційності і стратегічному підході до бізнесу.

І хоч для ідентифікації кожної компанії Групи використано окремий індивідуальний відтінок, однак темно-синій колір Групи поєднує їх і підкреслює, що усі підприємства є об’єднані в  єдину структуру.

Окрім нових логотипів, візуальна корпоративна ідентифікація Групи  “Śnieżka” передбачає упровадження змін щодо формату фірмових документів, візиток й інших елементів, що характерні для корпоративної комунікації.

Довідка: В усіх компаніях, що входять до Групи “Śnieżka”, зайнято приблизно 1400 працівників, а виробничі підприємства, розташовані у чотирьох країнах  (Польщі, Угорщині, Україні й Білорусі), виготовляють близько 190 мільйонів кг різних видів будівельної хімії щороку. Наприкінці 2020 року Група активно працювала на 15 зовнішніх ринках.

Контакти:
Тел.: +38 (03259) 60-161                            
e-mail: press.releases@sniezka.ua
Сайт