Як генерали розхитують стілець під Зеленським

Як генерали розхитують стілець під Зеленським

Героїчна оборона України проти рососійської агресії нерозривно пов’язана з іменами двох наших відомих воєначальників – Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного та командувача Сухопутними військами генерала Олександра Сирського.

Залужний організовує оборону України і керує всіма збройними силами.

Сирський під час початку російського вторгнення в Україну командував успішним відбиттям натиску окупантів на Київ. А у вересні 2022 року керував звільненням Харківщини.


Саме завдяки цим двом генералам наша держава продовжує опір окупантам. Однак останнім часом між ними виникла неприязнь, і спалахують чвари. Причина в тому, що в двох генералів діаметрально протилежний погляд на подальшу долю Бахмута.

Залужний побоюється часткового оточення героїчної української фортеці і тому пропонує покинути її. Та зосередитися на новій лінії оборони в районі Краматорська і Слов’янська.

Сирський особисто багато разів відвідував Бахмут, що обороняється, і вважає, що його треба обороняти далі. У цьому з ним солідарний президент Зеленський, який з повною підставою вважає Бахмут символом українського героїзму.

І так, і інша стратегія щодо Бахмута має право на існування. Однак і будь-яка помилка чревата непоправними і трагічними наслідками.

Треба також враховувати, що популярність цих воєначальників у військах дуже висока. І часом навіть порівнюється з популярністю самого президента. Це неминуче призводить до зростання негативу щодо державної влади та зростання авторитету цих генералів.

Вони не можуть цього не розуміти. І тому часто вступають між собою в конфліктні ситуації.

До того ж в офісі президента, де зібралися багато видатних аналітиків, враховують ймовірність того, що рано чи пізно якомусь із полководців захочеться чогось більшого, ніж просто командувати військами.

Їхні мрії про політичну кар’єру цілком можуть виявитися реальністю в близькому майбутньому. І скільки б хтось не заперечував такі плани і можливості, нічого не говорить про те, що такий варіант неможливий.

Все залежить про обстановки на фронті. Якщо рососія почне перемагати на якійсь ділянці, народ України має право вимагати більш жорсткого управління у відповідь на загрозу знищення державності. І тут хтось із цих генералів якраз може відразу опинитися на перших ролях.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x