Хто наступатиме: ЗСУ перетворюють на армію хворих зомбі

Хто наступатиме: ЗСУ перетворюють на армію хворих зомбі

Теперішня влада за рівнем корупції і розкрадання країни давно переплюнула режим Януковича та усіх інших президентів. А за градусом цинізму їй просто немає рівних, тому що вона безжалісно обкрадає народ, який воює.

Лякали українців окупацією та примусовою мобілізацією до війська РФ, а тепер власні “захисники” з шевронами ЗСУ виловлюют на вулицях, бусифікують і забивають у ТЦК до смерті українців, які утримують їх податками. Можна сказати внутрішньою окупацією підготували населення до морального сприйняття зовнішньої, тому що насправді простому українцю вже байдуже хто пожене його на смерть – у окупантів і визволителів методи однакові.

Тепер влада вигрібає з наших міст і сіл останніх чоловіків. Це пояснюється просто.

По-перше, понад 2 мільйони українців, придатних від мобілізації, від неї переховуються. Українці, що залишилися, та яким загрожує мобілізація, біжать. Прикордонні ліси на Заході України буквально переповнені ухилянтами

По-друге, знамениті українські дрони вельми гарні для створення Cill-зон і нанесення ударів по об’єктах в глибокому тилу противника, а західні союзники вимагають наступу ЗСУ.

По-третє, для того, щоб наступати, потрібні солдати.

По-четверте, для успішного наступу, їх треба не тільки мобілізувати, а ще й навчити.

Для наступу потрібні не просто бійці, а добре підготовлені бійці. Адже наступати – це не сидіти у “лисячих норах” за підтримкою дронів, це означає грамотно діяти, швидко приймати рішення і мати відмінну фізичну підготовку.

Щоб підготувати так особовий склад, потрібен як мінімум один місяць напруженого навчання.

Щоб підготувати частини і підрозділи до дій в наступі, тобто, провести бойове злагодження, треба ще від трьох до шести місяців. Але чи дасть ворог нам на цей час?

Однак корупційна нелюдська злочинна система нинішньої мобілізації явно не здатна виконати таке важливе завдання. Тобто, зелена влада збирається, як і раніше, отримати від західних союзників величезні гроші на організацію наступу, розікрасти їх, а останніх нещасних українських хлопців кинути на забій.

Тепер буде бронювання по-новому та багато чоловиків ризикує втратити захист від мобілізації. Протягом трьох місяців влада перегляне критичний статус тисяч підприємств по всій країні

Чи здатні хворі та інваліди, яких будуть заганяти насильно в ЗСУ, проходити по 20-30 кілометрів на добу з повною викладкою, коли буде потрібно просочуватися через лінію бойового зіткнення?Тобто, вигребуть всіх

Кабінет міністрів України переглянув правила бронювання працівників від мобілізації. Уряд підвищив зарплатний поріг для критично важливих підприємств, змінив правила для сумісників та анонсував масштабний перегляд статусів компаній. Тобто, вигребуть усіх.

Як вони поведуть себе в разі прямого бойового зіткнення з противником? Звідки у них візьметься фізична підготовка в рукопашній?

Так, в ЗСУ є відмінно підготовлені частини, що мають величезний досвід, але їх критично мало, щоб успішно наступати. Їх вистачає тільки на те, щоб затикати дірки на фронті.

Для майбутнього держави критично важливо зберегти залишився людський ресурс, а не спалювати його в марному злочинному наступі, що готується сьогодні.

Так як зелена влада збирається надходити строго навпаки, у наших хлопців залишається один вихід – бігти.

Бігти заради України. Бігти заради своїх сімей, матерів, дружин і дітей.

Зелена влада це не Україна.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
4 комментариев
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Не потвора
9 днів тому

Яка гидота у владі. Гидко навіть слухати а розуміти Оце обрали чудо хрипате, що оточило себе такими ж іідіотами. Мораль, совість, гідність – це для них чуже.

Світлана
9 днів тому

Звертається до Вас Світлана, мати нашого захисника. Я перебуваю в Австрії (м. Відень) і стала свідком жахливого злочину проти моєї дитини в прямому ефірі.
​Благаю про розголос та термінову допомогу у прямому ефірі! Мого племінника, Чепанова Владислава Миколайовича (03.04.1997 р.н.), ветерана, який воював з 19 років, пройшов найгарячіші точки та має 2 посвідчення УБД (воював у складі ДУК “Вовки Да Вінчі”), сьогодні силою “запакували” в Дніпрі та привезли до військового гарнізону в смт Черкаське (Новомосковський район, Дніпропетровська область).

Павло
9 днів тому

Я вас запевняю, як зелена банда всіх героїв минулого Бандеру, Мельника збере в одному місці, кацапи там все перепашуть ракетами. Іскандерів жаліть не будуть.

Олександр Петренко

То це за це воюють пятий рік???? І кричать слава?????
Да це йобаний стид і ганьба а не слава

4
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x