Коли горілка не тільки напій

Коли горілка не тільки напій

Фото надане рекламодавцем

Турбота про споживача в головному – в інноваційних технологіях, сучасному обладнанні, в широкій лінійці на будь-який смак і, звичайно – в соціально-відповідальних вчинках. Турбота – як у АБК Дніпро.

Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро має довгу і стабільну історію, яка почалася в другій половині минулого століття. Однак відомим в кожній родині він став дещо пізніше – коли на столах українців з’явився напій комбінату. Після повного оновлення виробничих потужностей і впровадження інноваційних технологій з конвеєра підприємства почали сходити улюблені всіма напої – коньяк «Аракс», горілка «Петриківська» і її крафтового серія, алкогольний напій Al Capone, настоянка Bitter, віскі Aviator і лінійка білих та червоних вин La Cantina . І це далеко не весь перелік марок, адже турбота АБК про своїх споживачів в широкій лінійці напоїв. Любителі слабкого алкоголю оцінять сидр Bravo, а послідовники здорового способу життя мінеральні артезіанські води «Петріківська», «Царічанскька» і «Кристал». Виробляючи таке різноманіття напоїв, комбінат показує турботу про кожного українця – не залежно від його смакових переваг – знайти «свій» зможе як любитель застіль, так і послідовник ЗСЖ.

Втім, турбота може виражатися не тільки в широкій лінійці, а й в соціальних проектах, де АБК Дніпро показав себе з кращого боку. Так, саме АБК Дніпро взяв на себе забезпечення українських захисників нашої землі водою. Мінеральна природна лікувально-столова гідрокарбонатно-хлоридна натрієва вода ТМ «Царичанська» втамовує спрагу бійців на передовій та забезпечує лікувальну дію для організму і відновлює здоров’я в непростих польових умовах життя військових.

ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат» став офіційним постачальником мінеральної природної лікувально-столової води ТМ «Царичанська» для Збройних сил України. Важливо відзначити, що це – суто соціальний проект, оскільки сама вода абсолютно безкоштовна, а її мінімальна вартість – це лише комплектуючі та доставка.

Ще одна важлива соціальна місія, яку взяв на себе АБК Дніпро – допомога українським медикам у важкі часи пандемії. Зокрема, Комбінат взяв на себе повне забезпечення водою TM Петриківський КЗ “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. МЕЧНИКОВА “і Клінічна лікарня 21 (м.Дніпро) безкоштовно. Медичні працівники всіх ланок – від головного лікаря до санітарки цих лікувальних установ забезпечені безкоштовною мінеральною водою. Така турбота про медиків та простих українців – яскравий приклад соціальної активності і людяності бренду.

Напої Комбінату добре відомі споживачеві, зокрема, завдяки підтримці АБК всіляких культурних заходів, кінопрем’єр, концертів і тд, на яких гості можуть пригоститися алкогольними та безалкогольними напоями. Наприклад, кінопрем’єра українського фільму «Східняк» про долю двох друзів в АТО стала особливо цікавою завдяки вину La Cantina, яким гості могли насолодитися під час прем’єри

На прем’єрі мультиплікаційного фільму «Мій пес ідіот» глядачі так само могли покуштувати вина La Cantina і віскі Aviator виробництва АБК Дніпро. Подібних прикладів активної соціальної позиції Комбінату безліч та саме в таких різноманітних заходах в житті країни і проявляється справжня турбота бренда про споживача.

Говорячи про проактивну позицію, варто відзначити й турботу не тільки про фізичне здоров’я, але і духовні аспекті життя українців. Так, АБК Дніпро, отримав сертифікат кошерності – kosher certificate для напоїв ТМ «Петриківська», напоїв алкогольних ТМ «Al Capone», вод питних і мінеральних ТМ «Петриківська», «Царичанська», «Сонечко». Сертифікат підтверджує, що ця продукція виробляється за вимоги кашрута, а значить – дозволену для вживання та вона не принесе шкоди душі і повністю відповідає постулату «ми те, що ми їмо». Настільки делікатне ставлення до споживачів, уважність не тільки до фізичного, а й духовного здоров’я – важлива і глибока частина соціальної місії Комбінату.

Турбота складається не тільки з якісного продукту, виробленого на сучасному обладнанні за інноваційними технологіями, але і з подібних соціальних активностей і залученості виробництва до життя кожного українця – солдатів -захисників в зоні АТО, героїв-медиків в непростій боротьбі з COVID 19, гостей на кінопрем’єри або тих, хто живе за законами кошрута. АБК Дніпро може стати яскравих прикладів подібної турботи і уважному ставленню до споживача.