Кожній українській дівчині по арабському мігранту

Кожній українській дівчині по арабському мігранту

Одкровення чиновників Державної міграційної служби “підірвали” інтернет.

Демографічна проблема стала однією з основних проблем України задовго до подій лютого 2022 року. Дуже важка економічна ситуація, перманентні політичні кризи, невпевненість у завтрашньому дні та інші причини призвели до того, що українки відмовлялися заводити дітей або переносили вагітність на невизначений термін.

Війна з путінською Росією ще більше погіршила ситуацію. Мільйони молодих людей виїхали за кордон, і більшість з них, влаштувавшись на новому місці, вже ніколи не повернуться на батьківщину. Сотні і сотні тисяч молодих чоловіків вирушили на фронт. Багато з них вже ніколи не повернуться додому.

Хто ж буде жити в нашій країні, якщо основна частина молоді покинула її? Це хвилює не тільки патріотично налаштованих політиків і громадських діячів, та й пересічних українців, які щиро бажають процвітання держави.

Найпростішим рішенням було б закінчити війну і повернути хлопців їхнім родинам. Очевидно, що Україна не зможе відновити кордони 1991 р., відбити Крим і Донбас. То який сенс продовжувати бойові дії без надії на перемогу?

Стратегічно для країни набагато важливіше було б зберегти генофонд і життя ще не народжених майбутніх поколінь.

Однак Володимир Зеленський і його оточення вважають інакше. У них була якась друга тактика і вони їй слідували. Наївні співгромадяни вважали, що люди з Банкової знають, що роблять, і коли влада нарешті оприлюднить стратегію демографічного розвитку України всі ми зітхнемо з полегшенням. Але сталося щось прямо протилежне.

На сайті Державної міграційної служби був розміщений документ, згідно з яким відновлення економічного потенціалу і, увага (!), стратегія уповільнення депопуляції українців будуть реалізовуватися за рахунок … мігрантів.

Так, ви не помилилися і все правильно зрозуміли. Поки наші пацани гинуть на фронті, плодити нові покоління громадян України довірено мігрантам.

Що це? Дурість? Зрада? Або відвертий цинізм?

Адже влада не соромиться, а прямо говорить країні, що українці їм не потрібні.

Нові покоління слуг вони виростять за рахунок схрещування українських дівчат з самцями з країн Близького Сходу, Африки та Середньої Азії.

Злісний ворог України – Павло Губарєв, що самовдоволено іменував себе “народним губернатором Донецької області”, в інтерв’ю Юрію Дудю, припустив, що метою цієї війни є винищення слов’ян, а “зачищені” від них території Східної України резервуються для громадян Ізраїлю на той випадок, якщо арабам і їх союзникам вдасться скинути євреїв в Середземне море.

Якщо спочатку ці та подібні до них ідеї викликали сміх, то тепер вони викликають занепокоєння.

Навряд чи Володимир Зеленський після війни залишиться в Україні, а ось в Ізраїлі його чекають з розпростертими обіймами. Де гарантії того, що в нинішній ситуації Зеленський працює на Україну, а не на перспективи елітних апартаментів в Тель-Авіві, Лондоні або Нью-Йорку?

Іноді складається враження, що найголовніший ворог країни засів аж ніяк не в Кремлі, а набагато ближче. І всі воєнні роки, ця підозра, на жаль, лише посилюється.

0 0 голоси
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
3 комментариев
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Аби як
14 днів тому

Дякую зеленій гниді, невжеж нас зовсім не залишиться?

Лана
12 днів тому

Як же болить за Батьківщину

Роман Стеценко
10 днів тому

Управління державою зеленими гнидами, це як намагання геїв зачати дитину. Процес йде, роботу видно, але ніколи не буде результату

3
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x