Leica випустила свій перший смартфон

Leica випустила свій перший смартфон

Фото: twitter.com/engadget

Перший смартфон від Leica Leitz Phone 1

Гаджет майже повністю повторює Aquos R6, створений Sharp у співпраці з німецькою компанією, і є ексклюзивом для японського ринку.

 

Компанія Leica презентувала свій перший смартфон Leitz Phone 1. Як повідомляє Engadget, телефон є ексклюзивним продуктом Softbank в Японії.

 

Внутрішній устрій гаджета майже повнвстю повторює недавно випущений Aquos R6, створений Sharp у співпраці з Leica. Він оснащений 1-дюймовим 20-мегапіксельним сенсором для основної камери і 12,6-мегапіксельною селф-камерою.

 

У Leitz Phone 1 6,6-дюймовий дисплей IGZO OLED з роздільною здатністю 2730×1260 пікселів і частотою оновлення 240 Гц, процесор Qualcomm Snapdragon 888, акумулятор ємністю 5000 мАг, ступінь захисту від пилу і води за стандартом IP68.

 

Відмінною рисою нового смартфона є круглий виступаючий об’єктив камери з магнітною кришкою. Також у Leitz Phone 1 збільшений удвічі обсяг флеш-пам’яті (до 256 ГБ), а слот microSD дозволяє розширити пам’ять до 1 ТБ.

 

Пристрій працює під управлінням Android 11 з “переважно монохромним” фірмовим призначеним для користувача інтерфейсом.

 

Ціна пристрою на японському ринку складає 1700 доларів. Прийом попередніх замовлень на Leitz Phone 1 розпочався 18 червня, а в магазинах він з’явиться в кінці липня. Інформації про доступність в інших країнах поки немає.