Можливо, Росія перенацілила один зі своїх “Посейдонів” на Лондон

Можливо, Росія перенацілила один зі своїх “Посейдонів” на Лондон


Стало відомо, про що, зокрема, йшлося під час несподіваного і термінового візиту прем’єр-міністра Великої Британії до Києва минулого тижня.

Виявилося, що ініціатором зустрічі став президент України Володимир Зеленський, який захотів особисто повідомити Борису Джонсону інформацію, отриману Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

Глава Української держави зробив все правильно. У ситуації, коли російські хакери роблять численні спроби злому системи державного управління України, вчинити інакше було б дуже необачно.

Отже, про що ж повідомив Володимир Зеленський особисто Борису Джонсону?

Інформоване джерело з офісу президента розповіло, що Україна отримала неспростовні докази розміщення одного з російських «Посейдонів» на морському дні неподалік від берегів Великобританії.

Смертоносна російська ядерна автономна торпеда завмерла в очікуванні свого часу “Х”. Вона замаскована під підводну скелю, і відрізнити її від інших природних об’єктів морського дна за допомогою гідролокації або інших засобів майже неможливо.

“Посейдон” був поставлений на бойове чергування за допомогою підводного човна-носія через кілька днів після того, як сам Борис Джонсон і міністр оборони Великобританії Бен Уоллев висловили кілька загрозливих і неприємних висловлювань на адресу Росії і її президента Володимира Путіна.

Головному управлінню розвідки за допомогою одного українських патріотів у Москві вдалося добути цю інформацію.

Виявилося, що у зв’язку з антиросійськими санкціями виявилися в дефіциті деякі електронні компоненти, призначені для комплектування чергового «Посейдона», хоча кілька таких торпед вже стоять на бойовому чергуванні.

У зв’язку з цим російське військово-морське командування було змушене направити на борту підводного човна-носія «Посейдонів» групу з трьох осіб для приведення ядерної торпеди в боєготовий стан прямо на місці. Раніше цю частину карти виконувала Електроніка.

Серед фахівців був невідомий український герой, який ризикуючи своїм життям, після закінчення місії передав відому йому інформацію в ГУР.

Джерело в офісі президента України повідомило, що британський прем’єр висловив величезну подяку президенту Володимиру Зеленському за надану інформацію.

Стало також відомо, що керівник британської розвідки «МІ-6» Річард Мур залишився вельми незадоволеним, коли дізнався від Бориса Джонсона про появу такої загрози і був змушений довго виправдовуватися.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x