НБУ вперше за два місяці продав валюту

НБУ вперше за два місяці продав валюту

Фото: Корреспондент.net

Востаннє НБУ продавав долари на міжбанку на початку квітня

З початку року регулятор придбав 819,30 млн доларів і продав 90 млн доларів. Сальдо інтервенцій становить 729,30 млн доларів.

 

Національний банк України протягом робочого тижня 14-18 червня купив на міжбанківському валютному ринку 113,80 млн доларів. При цьому він продав на міжбанку 20 млн доларів, повідомляється на сайті регулятора у п’ятницю.

 

Купівля валюти була пов’язана з тим, що на початку тижня на ринку спостерігався надлишок валюти. У результаті курс долара 15 червня упав до 26,90 гривні – мінімуму майже за рік.

 

Але потім ситуація змінилася, курс американської валюти пішов угору після рішень Федеральної резервної системи США. Долар виріс до всіх світових валют без винятку. А до п’ятниці, 18 червня, його курс на міжбанку у продажу піднявся до 27,30 гривні за долар.

 

При цьому востаннє НБУ продавав долари на міжбанку на початку квітня.

 

Всього з початку року Нацбанк купив на міжбанку 819,30 млн доларів і продав 90 млн доларів. Сальдо інтервенцій становить 729,30 млн доларів.

 

 

Раніше цього тижня повідомлялося, що з початку року курс гривні зміцнився на 4,5%. Останніми місяцями на валютному ринку України спостерігаються ревальваційні тенденції, відзначили в НБУ.