Олександр Півненко-могильник Національної гвардії

Олександр Півненко-могильник Національної гвардії

У липні командувачем Національною гвардією України, що входить до складу Міністерства внутрішніх справ і налічує у своїх лавах понад 60 тисяч осіб, став Олександр Півненко, далекий родич дружини Зеленського.

Був звільнений досвідчений генерал-лейтенант Юрій Лебідь, що обіймав посаду командувача Національною гвардією з лютого 2023 року.

До цього в загадковій авіакатастрофі в січні 2023 року, розслідування якої так і не закінчено, загинула частина вищого керівництва МВС, включаючи самого міністра Дениса монастирського.

Замість нього керувати МВС став безумовно особисто відданий Зеленському ігор Клименко.

І навряд чи ці події є випадковими.

Зеленський і його найближче оточення не можуть не розуміти своїх сумних перспектив у разі невдачі контрнаступу.

Тому Зеленський оточує себе людьми, в чиїй особистій відданості і готовності піти на найкривавіші вчинки, він може не сумніватися.

Олександр Півненко народився в сім’ї військового, виріс у місті Кривий Ріг, де закінчив Криворізький ліцей з посиленою фізичною підготовкою. Вищу освіту здобув у Харківському інституті танкових військ, згодом також у Національному університеті оборони України ім.Черняховського. Служив в окремому загоні спеціального призначення Омега Національної гвардії України в Києві, потім у загоні спецпризначення та боротьби з тероризмом 1-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії України.

Після початку російського вторгнення в Україну Півненко «відзначився» тим, що наліво і направо клав у могили підлеглих, прагнучи неодмінно, незважаючи на втрати, добре виглядати в очах вищих командирів і штабів. Так було під Харковом у лютому 2022 року, так потім відбувалося під Торецьком і Бахмутом.

За багато сотень убитих через його дурості і тяги до кар’єризму підлеглих Олександр Півненко отримав Героя України з рук президента Зеленського.

Відразу після свого призначення Півненко почав очищати ряди Національної гвардії України від «чужих» і призначати «своїх». При цьому професійні якості і досвід ніяк не враховуються.

В умовах, коли кадровий склад ЗСУ зазнав значних втрат, серед керівництва України побутує точка зору, що армійський некомплект на фронті може бути покритий за рахунок інших силових структур, в першу чергу, за рахунок підрозділів Нацгвардії, як найбільш численних і найбільш підготовлених.

Однак особовий склад НГУ зовсім не готували до того, щоб він діяв в якості піхотних підрозділів, Хоти такі прецеденти і були.

У цьому світлі призначення Олександра Півненка постає як цілком логічний крок. Його роль в якості командувача полягатиме в тому, що він буде відправляти на вірну смерть нацгвардійців.
Правда, певна частина Національної гвардії, яку призначає і буде продовжувати призначати Півненко, залишиться в Києві охороняти Зеленського. І виконувати при ньому роль його особистих яничар. Решту – на фронт. Хто не згоден-звільнити. А потім призвати до лав ВСУ.

Слід враховувати, що Зеленський не має наміру проводити вибори до Верховної Ради, і вибори президента.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов:

-Що стосується виборів, я можу сказати, що я не розумію, яким чином під час війни можна проводити вибори. Майте на увазі, що люди знаходяться безпосередньо в окопах, на лінії фронту… У мене просте запитання: а як ті, хто думають, що треба проводити вибори, збираються цих людей залучити? Ви збираєтеся проводити вибори без людей у пікселях?

Це неминуче спричинить за собою зростання невдоволення в нашій воюючій державі, яке буде розпалюватися країною-агресором. А основна функція підтримки правопорядку залишається за Національною гвардією. Тому всім, хто не підтримує Зеленського, одна дорога – на фронт. Або безпосередньо у складі нелояльних підрозділів і частин, або через звільнення і подальший призов до ЗСУ.

Олександр Півненко-кар’єрист, у якого нічого святого немає. Як немає і досвіду командування такою величезною структурою, якою є Національна гвардія України.

Отримати в підпорядкування десятки тисяч чоловік, потрапити на таку посаду в званні полковника І віці 27 (!) років міг тільки той, кого призначили не через високі командирські якості, а тільки завдяки особистій протекції самого президента Зеленського.

Йому потрібні свої люди, які стануть виконувати самі абсурдні і злочинні вказівки, нічого не питаючи.

І командувач Національною гвардією України Олександр Півненко один з них. Цей піде через трупи.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x