ПЛР тест на дому – повна безпека для себе та оточуючих

ПЛР тест на дому – повна безпека для себе та оточуючих

Фото надане рекламодавцем

Багато хто хоче убезпечити себе та знизити ризик інфікування до мінімуму.

ПЛР тест і актуальні проблеми – краще перестрахуватися

Поки Україна нарощує обсяги вакцинації і радіє зниженню кількості захворілих (всього 296 виявлених випадків за 21 червня), проблема відпусток і нового дельта-штаму коронавірусу залишається дуже хвилюючою для світової громадськості та українських інфекціоністів.

Поїздки за кордон залишаються популярними як ніколи, і більшість з них без свіжої ПЛР довідки неможливі. Щоб приємна подорож не зірвалася, багато жителів столиці вибирають тест на коронавірус на дому – щоб не стати випадковою жертвою інфекції в черзі або при переїзді.

У той же час ведеться активна дискусія про можливу появу нового дельта-штаму вірусу в Україні. Його уже зафіксовано в 92 країнах – і відкритий повітряний простір, і свобода переміщення громадян різних держав цілком можуть посприяти його потраплянню в Україну. Чим це загрожує нам – зараз не може точно сказати жоден лікар і жоден політик.

Прогнози вірусу Дельта: продовжуємо бути обережними

Штам “Дельта” може потрапити в Україну з будь-яким мігрантом – хоч трудовим, хоч туристом. Це більш агресивна форма відомого індійського варіанту, який має ряд особливостей:

  • швидке поширення в організмі та майже блискавичний прояв – симптоми хвороби можуть з’явитися вже на наступний день після зараження;
  • високий відсоток смертності;
  • більше випадків важкого перебігу з необхідністю реанімаційних заходів;
  • часте ураження дітей у порівнянні з оригінальним варіантом.

Ось чому дотримання особистої обережності та карантинних заходів повинні залишатися в пріоритеті – а будь-які нездужання – привід залишитися вдома. Не важливо, чи хочете ви переконатися у власній безпеці для оточуючих або збираєтеся в теплі країни – ПЛР тест на коронавірус на дому залишається найбезпечнішим способом дізнатися про стан свого здоров’я.