Про що говорить ситуація з японськими добровольцями, що їдуть воювати за Україну?

Про що говорить ситуація з японськими добровольцями, що їдуть воювати за Україну?

Реально хороша новина. Комітет ветеранів Сил самооборони Японії умісті Цуруока префектури Ямагата активно проводить набір добровольців до «Iнтернаціонального легіону територіальної оборони України».

Приймаються колишні військовослужбовці Сил самооборони Японії та інші особи, які мають військову підготовку. За рахунок Комітету проводиться проїзд до пункту збору, харчування та медичний огляд у лікарні міста Сакати тієї ж префектури.

Неоціненну допомогу надає Посольство України в Японії, яке швидко і оперативно оформляє необхідні міграційні документи.

Прийняті добровольці відправляються до спеціального навчального центру в Асахі, де вони проходять необхідну допідготовку.

Найвищий дух і бойові якості японських воїнів добре відомі всьому світу. Є тверда впевненість в тому, що їх поява на фронтах боротьби з російськими окупантами приведе тих в жах.

А ось погана новина. У той час,  як справжні японці, спадкоємці славних бойових традицій своїх предків, чий дух спочиває в храмі Ясукуні, готуються, як стародавні самураї, віддати свої життя за незалежність України, японський бізнес поводиться по-зрадницькому.

Він навідріз відмовляється виходити з російського проекту «Сахалін-2», звідки Японія отримує більше половини свого скрапленого газу.

Японській компанії «Mitsui» належить 12,5% акцій, «Mitsubishi» – 10%. Саме ці фірми зраджують інтереси цивілізованого світу, купують у рососії газ і поповнюють бюджет агресора грошима, на які потім він вбиває українців.

Японський уряд повинен вжити заходів щодо цих компаній. Неможливо однією рукою відправляти своїх великих воїнів воювати за Україну, а другою рукою давати гроші тим, хто їх вбиватиме.

Україна дає можливість дружній Японії підготувати своїх воїнів до прийдешньої сутички з Китаєм, яка з кожним днем стає ймовірнішою.

І в таких умовах підтримувати Росію, яка союзничає з Китаєм, означає не бачити очевидного.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x