Секрети виробництва горілки

Секрети виробництва горілки

Фото надане рекламодавцем

Українці – нація щіра, гостинна та любляча застілля. А яке застілля без міцного алкоголю – традиційної горілки.

Тим більше, що в Україні цей напій найвищої якості, і, що важливо – місцевого виробництва, а не привезений з інших країн.

Найпопулярніший міцний напій – горілка – є в будинку кожного господаря, і, якщо вона перевірена багатьма застіллями, українці віддають перевагу одній марці одного виробника. Наприклад, перевірений, надійний і улюблений багатьма Алкогольно-Безалкогольний Комбінат Дніпро виробляє такі відомі та визнані марки горілки, як “Петриківська”, її крафтового серія і “Колос”.

Одну з цих горілок можна зустріти практично на кожному другому столі, а таку популярність і затребуваність можна забезпечити лише використовуючи сучасні технології, витримування правильної та перевіреної рецептури і маючи всю необхідну дозвільну документацію для виробництва алкоголю. Всі ці складові є у АБК Дніпро.

 

Перш за все це документація, без якої неможливо налагодити виробництво. Це такі важливі документи, як “Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з пожежної безпеки”, яка гарантує дотримання всіх норм пожежної безпеки, “Санітарно-епідеміологічне обстеження об’єкта”, яке підтверджує те, що все технологічне обладнання, яке використовується під час виробництва алкогольних напоїв належить АБК Дніпро, необхідні журнали, рецептура та документація, яка використовується безпосередньо під час виробництва алкогольних і безалкогольних напоїв, атестати на виробництво і свідоцтво від “Дніпростандартметрологія” для вимірювальної лабораторії ТОВ “АБК Дніпро”. Вся необхідна документація існує окремо і для кожного виробничого процесу. А саме виробництво відповідає прийнятим світовим нормам і стандартам.

Так, виробництво горілки відповідає вимоги стандарту ДСТУ 4256: 2003 “Горілки і горілки особливі. ТУ “, а крафтового серія на мінеральній воді проводиться за спеціально розробленою авторською технічної документації ТУ У 11.0-40734958-002 діє до: 2016” Горілки і горілки особливі. ТУ “.

Виробничі потужності для розливу горілки складаються з двох німецьких ліній, які видають 12000 пляшок на годину, та розташовані в окремому приміщенні. В основі горілки використовується артезіанська вода зі свердловин, глибиною 120 і 110 метрів, яка проходить додаткове пом’якшення і знесолення за допомогою зворотного осмосу.

Друга складова це – спирт, отриманий виключно з пшениці, етиловий ректифікований марки “Люкс”. Щоб горілка вийшла ідеальною, весь час – від отримання спирту до розливу – перевіряється його міцність і температура. Необхідні купажні компоненти готуються і зберігаються в спеціальних титанових харчових бочках

Безпосередньо сама горілка виробляється в нержавіючої ємності, відповідно до технічної документації, з відміреною необхідним співвідношенням спирту і води. Додатково горілка фільтрується в спеціальних вугільних фільтрах. Після фільтрації готовий продукт розливається по пляшках, які відвозять на спеціально обладнаний склад і вже потім горілка АБК Дніпро надходить на прилавки магазинів і наші столи.

 

При цьому кожна з горілок АБК Дніпро – крафтова серія “Петриківська”, “Петриківський” і “Колос” має свою технологію і свої оригінальні пляшки. Наприклад, крафтової “Петриківської” шість видів – на будь-який смак. Це “Класична”, “Медова”, “Зернова”, “З перцем”, з “З журавлиною” та “Самогон”. Кожна з них має свою авторську рецептуру, яка відповідає існуючі державним стандартам. Крафтова горілка має й свою унікальну форму пляшки, як і різний обсяг від 0,5 до 2 літрів. Горілка “Колос” виробляється за перевіреними технологіями, на основі спирту “Люкс”, з добірних пшеничних зерен. А таємний інгредієнт “Колоса”, який робить його не схожим на інші горілки – любов і повага до української землі, до її спадщини і надбань. Лінійка цієї народної горілки складається з “Класична”, “Добірна”, “Пшенична”, і “Житня”.

Вся лінійка горілок АБК Дніпро користується виправданою популярністю і любов’ю. І це свідчення того, що горілки показали себе з найкращого боку під час численних застіль. Але ж народну любов не так просто заслужити, й головний секрет тут у тому, що дотримуються всі міжнародні та українські стандарти. Витримуються технології виробництва, все обладнання і склади проходять регулярні перевірки та комісії. Керівництво комбінату веде абсолютно прозорий бізнес і кожен бажаючий може ознайомитися з доступному документацією. А головний показник якості – це зростаючий попит і народне визнання марок “Петриківський”, “Петриківський крафтового” і “Колос”.