Шовковський висловився з приводу скандалу з формою збірної

Шовковський висловився з приводу скандалу з формою збірної

Фото: УАФ

Олександр Шовковський розповів, що думає про скандал навколо форми збірної

Легенда українського футболу згадав один зі своїх улюблених фільмів Останній самурай для характеристики відносини гравців збірної України до скандалу з формою.

 

Колишній голкіпер збірної України з футболу, а нині асистент головного тренера збірної Олександр Шовковський прокоментував скандал з новою формою збірної, з якою УЄФА попросив прибрати напис Героям Слава.

 

“Безумовно, слова Слава Україні, Героям Слава – це як раз виділяє і показує наше ставлення до всього, що є в нашому житті. І це невід’ємна частина нашої країни. Тому, якісь інсинуації з цього приводу – це вже питання більш політичне. ми це намагаємося ніяк не коментувати і ставитися досить спокійно”, – зазначив Шовковський в інтерв’ю Youtube-каналі Оксиген.

 

За словами Шовковського, головне завдання команди – виходити на футбольне поле і показувати всі свої можливості.

 

“Я пам’ятаю цікавий фільм, мені він дуже подобається, Останній самурай з Томом Крузом у головній ролі. Там є така цікава фраза, я її часто згадував, ще коли грав – “дуже багато думок”. Думки про те, як ти тримаєш м’яч, що подумають про тебе інші або ще щось. Потрібно не про це думати. Потрібно виходити, думати про те, як краще застосувати всі свої знання і вміння на футбольному полі”, – підкреслив помічник головного тренера збірної.

 

Нагадаємо, що після презентації форми збірної України в РФ закликали Союз європейських футбольних асоціацій заборонити використання української форми, однак УЄФА затвердив її, розпорядився прибрати тільки одну фразу – Героям Слава. Разом зі словаи Слава Україні такий напис футбольні чиновники визнали політичним.