Скільки самітів НАТО не проводь, допомоги багато не буде

Скільки самітів НАТО не проводь, допомоги багато не буде

У Вільнюсі пройшов черговий саміт НАТО. І ніяких результатів. Немає вступу України до НАТО.  І немає ніяких конкретних рішень, які змогли б допомогти нам перемогти країну-агресора і вигнати путіна з України так, щоб і духу його тут не було

Результатом саміту стали одні заклики:

– Росія повинна “негайно припинити СВО” і вивести всі свої сили з України.

– Росія несе повну відповідальність за війну проти України, яка серйозно підірвала євроатлантичну і глобальну безпеку і за яку вона повинна нести повну відповідальність;

– Альянс закликав усі країни не надавати ніякого сприяння “російській агресії” і засудив усіх, хто активно сприяє СВО. Відзначили і Білорусь і Іран-НАТО закликав їх припинити свою нібито підтримку;

– Росія збільшила своє багатопрофільне військове нарощування і присутність в регіонах Балтійського, Чорного і Середземного морів і зберігає значний військовий потенціал в Арктиці-це нібито загрожує НАТО;

— Блок засуджує розміщення ядерної зброї на території Білорусі-це, за твердженнями НАТО, може загрожувати альянсу;

– НАТО не прагне до конфронтації і не становить загрози для Росії, а в світлі її ворожої політики і дій блок не може вважати Росію своїм партнером. При цьому продовжувати тримати контакти зв’язку з Москвою альянс бажає;

– НАТО закликає Китай засудити СВО і утриматися від підтримки Росії в ході українського конфлікту.

А далі що? А нічого.

Не вважати ж результатом створення замість Комісії “Україна-НАТО” ради з тією ж назвою.

Хотілося б запитати у всього цього західного сінкліта, навіщо стрясати повітря, прекрасно розуміючи, що Росія на ці повітряні коливання не зверне ніякої уваги? І що блок буде робити далі?

Поставки далеко не найсучасніших типів озброєння і вперте небажання дати нам бойову авіацію може говорити тільки про виняткову боягузтво керівників НАТО. Вони бояться допомагати, щоб уникнути прямого зіткнення з Путіним. І нічого більше.

Правда, є проблеми. Гроші, які дають Україні, плідно розкрадають, не забуваючи при цьому щедро обдаровувати тих, хто ці гроші виділяє. Корупція на крові набула таких масштабів, раніше не бачених в історії.

Хто сумнівається, запитайте у Байдена.

Сама зброя дуже часто, навіть не потрапляючи в саму Україну, опиняється в різних частинах світу. У тому числі в Європі, де з американських гвинтівок, поставлених Києву, розстрілюють французьких поліцейських.

Хто сумнівається, запитайте у Макрона.

У Великобританії сталося всього близько 40 танків «Челленджер», у військово-морському флоті гігантський некомплект особового складу, в тому числі і на ядерних підводних човнах.

Замість того, щоб готуватися у війні з Путіним, Лондон скорочує свою армію і флот.

Хто сумнівається, запитайте у Сунака.

Скільки не передавай Києву озброєння, толку від цього все менше. На Україні його грамотно експлуатувати і ефективно вже нікому. Технічно грамотні фахівці здебільшого знищені, або втекли з України.

І хто сяде в танки і стане у знарядь, а, панове-непанове з НАТО? Хто буде воювати на технічно складній західній техніці? Поки ви чухаєте потилицю, наші воїни гинуть.

“Контрнаступ” загруз у російській обороні. Головне його досягнення – гігантські втрати ЗСУ в людях і техніці.

Замість того, щоб в такій ситуації збільшити допомогу, НАТО загрузло в нескінченних обговореннях і міркуваннях.

І здебільшого поставляють в ЗСУ за принципом «на, тобі, боже, що мені негоже». Типу французьких колісних танків або австралійських «бушмастерів», які на полі бою годяться тільки на роль рухомих мішеней.

У НАТО залишається один вихід, а саме, направляти воювати на Україну все більшу кількість громадян своїх країн.  Тобто, все більше вплутуватися в конфлікт, абсолютно не розуміючи і не знаючи, коли Москва вважатиме чергове нахабне втручання неприйнятним. І відповідним чином відповість.

Пікантна деталь: як відповість, не знають ні в західних столицях, ні в самій Москві. І це надає ситуації ще більшої загадковості, якої так побоюються в НАТО.

Бажаючи виплутатися з патової ситуації, Захід постачає Києву все більш і більш технічно складні типи озброєння, сподіваючись таким чином домогтися військової переваги.

Вибираються переважно ті, які дозволяють приховати участь ахідного військового персоналу в конфлікті.

Зрозуміло, вони створюють і будуть створювати для російської армії труднощі.

Але ж без піхоти, тієї самої піхоти, яка воює на передовій, яка завойовує перемогу, як завжди було у всій тисячолітній військовій історії, і зараз нікуди.  І тут у НАТО велика проблема.

Не можуть українці нескінченно гинути в битві з руснявою ордою.
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x