Стала відома причина падіння ліфта з українцями в Польщі

Стала відома причина падіння ліфта з українцями в Польщі

Фото: tvn24.pl

Аварія під час ремонтних робіт в ліфті з участю двох українців в польському місті Лодзь

У польському місті Лодзь обірвався ліфт з двома робочими з України. Кабіна з людьми впала з 15-го поверху.

 

Окружна прокуратура міста Лодзь, Польща, прийшла до висновку, що аварія ліфта, в якій постраждали громадяни України, сталася через неправильне монтування троса. Про це в понеділок, 7 червня, повідомляють Факти.

 

“Був проведений огляд місця за участю правоохоронців. Оцінка експерта підтверджує, що трос був закороткий і погано прикріплений”, – заявив прокурор Кшиштоф Копаня.

 

Відомо, що в будинку міняли конструкцію ліфта, а трос утримував тимчасову платформу в шахті ліфта, де українці проводили ремонтні роботи.

 

Роботи із заміни конструкції ліфта на цей час припинені.

 

Прокуратура Польщі має намір встановити винних в неправильному монтуванні троса найближчим часом.

 

Нагадаємо, через технічну несправність ліфтова кабіна з українцями впала з 15-го поверху. Життя 41-річного та 42-річного чоловіків врятувало те, що спрацював гальмівний механізм. Зараз вони знаходяться в лікарнях Лодзі, один з них у важкому стані.

 

Раніше повідомлялося, що в Одесі обірвався ліфт з поліцейськими. Підйомник пролетів з першого поверху приблизно сім метрів вниз, де знаходиться паркінг. Працівники ДСНС за допомогою шанцевого інструменту відчинили двері ліфта і звільнили вісім чоловіків у віці від 20 до 30 років. Вони самостійно вийшли з ліфта.