Тотальна мобілізація: на фронт підуть всі, і навіть малюки

Тотальна мобілізація: на фронт підуть всі, і навіть малюки

Кожен день війни забирає життя наших захисників. Ця війна має багато дивацтв. І перша з них та, що і командування, і влада, і західні союзники України зовсім не дбають про збереження життів наших воїнів.

Щоб в цьому переконатися, треба спочатку подивитися на структуру військової допомоги. Нам не дають сучасні типи озброєнь. Немає “Абрамсів» і “Леопардів”, бронемашин останніх модифікацій, а є тільки мотлох. Замість F-35 нам дають не найновіші F-16. А французи взагалі хочуть відправити літаючі старі труни Mirage 2000 випуску 70-х років минулого століття.

Стрілківку із Заходу відправляють взагалі непотріб. Тобто, фактично захисники України виступають в ролі справжніх смертників. Так воювати з полчищами орків, що мають саме новітнє озброєння, означає відразу ж прирікати себе на марну смерть.

Тому такі великі втрати. Тому звірствують ТЦК, хапають всіх наліво і направо.

Вони закидають (https://t.me/revizor_odessa/5549) бойові підрозділи непридатними до служби і війни людьми.

Наприклад, у Одесі (https://t.me/revizor_odessa/4458) за кожного примусово мобілізованого непридатного патрулям ТЦК дають винагороду з “чорної каси”, яку формують з хабарів придатних, що не хочуть служити.

Мобілізація стала та є  соціально несправедливою. (https://t.me/revizor_odessa/4549). Головним стимулом уникнути відправки на фронт став принцип: ти виконуєш план (https://t.me/deribasodessa/1994) з вилову чоловіків або сам їдеш на фронт.

План понад усе, тому патрулі підсилюють ухилянтами (https://t.me/revizor_odessa/5516) з числа поліцейських і створених при поліції т.зв. “формувань з охорони громадського порядку” (https://t.me/deribasodessa/1874) – саме тому на свавілля ТЦКшників поліція не реагує – вона їм допомагає, аби самим не потрапити на фронт.

ТЦК працює як конвеєр з просіювання суспільства: примусовою мобілізацію і щоразу новими новаціями до неї з людей витрушують гроші, а не здатних заплатити – мобілізують.

З самого початку війни і зараз вище начальство закриває очі на корупцію у ТЦК, адже цей наскрізь корумпований орган виконує дві важливі речі: наповнює військо (https://t.me/revizor_odessa/5734) і кишені (https://t.me/revizor_odessa/3761) керівництва хабарями, адже план по здачі хабарів теж ніхто не скасовував.

Силовики затримують (https://t.me/revizor_odessa/4105) на хабарях лише тих, щодо кого виник непотрібний резонанс, (https://t.me/revizor_odessa/3710) як у випадку з військкомом Борисовим Є.М. (https://t.me/revizor_odessa/4459) і його спільниками, (https://t.me/revizor_odessa/4544) або хто працює на свою кишеню і не ділиться. Поки начальник ТЦК виконує план з мобілізації та здачі хабарів – він сам не воює, може збагачуватись і просуватися по службі.

Однак ухилянтів менше не стає. Їх уже кілька сотень тисяч. Прикордонники ставлять міни на західному кордоні. Але навіть це не допомагає.

Через кордон почали прориватися цілими групами на автомобілях. За останні дні так її перетнули цілих 50 осіб на Газ-66 і бусику.

Є точна інформація, що чи не головною умовою подальшого подання допомоги Україні наші західні союзники назвали зниження віку мобілізації до 18 років. Те, що саме так і буде, не викликає ніяких сумнівів.

На підприємствах і в ЖКГ вже немає чоловікiв. Їх усе менше у сільському господарстві, на громадському транспорті.

ТЦК хапають всіх підряд. На вулицях міст і сіл України стали типовим явищем сутички зі співробітниками ТЦК і поліції. Все частіше в них беруть участь жінки, які захищають своїх синів, чоловіків і братів. Та ТЦК б’ють і жінок.

Назвати такі явища “патріотизмом” не повертається язик. Замість того, щоб переконувати всіх стати на захист Вiтчизни, влада застосовує сталінські репресивні методи і перетворила Україну на справжнісінький ГУЛАГ. Краще подарунка для путіна придумати не можна.

На фронт пiшли дiди та зовсiм молодi дівчатка.

І тепер ТЦК вимагають ставати на облік 16-річних. До речі,є випадки, коли вони вже гинули на передовій. Це конституційно?

А 17-річні українці, що перебувають за кордоном, мають стати на військовий облік, та оновити свої дані через дипломатичні установи.

Про це сказав речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону. 17-річним юнакам потрібно безпосередньо з’явитися в дипломатичну установу, принести свої документи і стати на військовий облік. А вже дипломатичні установи передаватимуть це в ТЦК і СП.

Війна буде довгою.

Тому треба готуватися до того, що нинішні малюки, ті, кому зараз 10, 12 або 14 років, при досягненні 18-річного віку, а швидше за все, раніше, теж підуть у це пекло.0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Василь Шевченко
Василь Шевченко
24 днів тому

Треба формувати нові бригади і туди набирати усіх, і депутатів і чиновників. Бажаємо зберегти Україну, на фронт усіх!

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x