У Дніпрі заробив обласний центр вакцинації

У Дніпрі заробив обласний центр вакцинації

Фото: Днепропетровская ОГА

Черга на вакцинацію в Дніпрі

У центрі можуть отримати щеплення жителі Дніпропетровської області, які записалися в лист очікування вакцинації.

У Дніпрі запрацював новий центр вакцинації від коронавірусу COVID-19. Він буде приймати жителів не тільки Дніпра, а й всієї Дніпропетровської області, повідомляє Дніпропетровська облдержадміністрація в неділю, 20 червня.

“Обласний центр вакцинації від коронавірусу відкрили в центрі міста – щоб добиратися сюди було зручно. Він буде приймати відвідувачів кожні вихідні. Імунізація безкоштовна”, – розповіла керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Вікторія Кулик.

У центрі можуть отримати щеплення жителі області, які записалися в лист очікування вакцинації. Щеплення роблять китайською вакциною від коронавірусу CoronaVac.

“Спочатку відвідувачів реєструють. Далі їх оглядає лікар. Після щеплення пацієнти півгодини відпочивають під наглядом медиків”, – додали в ОДА.

Щеплення роблять чотири бригади медиків. У кожній з них один лікар і дві медсестри.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу було зроблено ще 25 603 щеплень від COVID-19. Першу дозу вакцини отримали 21 616 осіб, а повністю вакциновані 3 987 українців.

Раніше повідомлялося, що в Україні на COVID-вакцини витрачено 8 млрд гривень. Середня вартість однієї вакцини з усіма витратними матеріалами, закладена в бюджеті – майже 276 гривень.