У Китаї розробили унікальну мовну модель

У Китаї розробили унікальну мовну модель

Фото: pixabay.com

У Китаї розробили унікальну мовну модель

Автори дослідження побили рекорд компанії Google з представленою в поточному році моделлю Switch Transformer, що має 1,6 трлн параметрів.

 

Китайська академія штучного інтелекту в Пекіні представила нову мовну модель WuDao 2.0, яка перевершує аналогічні технології Google і OpenAI. Про це пише SCMP.

 

“Ці складні моделі, навчені на величезних наборах даних, вимагають лише невеликої кількості нової інформації для запуску певної функції. Вони можуть передавати знання в нові завдання, як і люди”, – зазначив дослідник штучного інтелекту Ян Блейк.

 

Для імітації розмовної мови, написання текстів і розуміння зображень модель використовує 1,75 трлн параметрів. Вона функціонує з китайською та англійською мовами за допомогою вивчення 4,9 терабайт різної інформації.

 

Також автори WuDao 2.0 заявляють, що таким чином вони побили рекорд компанії Google з представленою в поточному році моделлю Switch Transformer, яка володіє 1,6 трлн параметрів.

 

На сьогодні дослідники вже обговорили умови співпраці з 22 партнерами. Зокрема, з виробником смартфонів Xiaomi, службою доставки Meituan і платформою для обміну короткими відео Kuaishou.