У Москві оцінили нову стратегію зовнішньої політики України

У Москві оцінили нову стратегію зовнішньої політики України

Фото: МЗС РФ

Марія Захарова розкритикувала нову стратегію зовнішньої політики України

Мета вступу України в ЄС і НАТО пояснюється не прагненням до її власного розвитку, а виключно завданням стримування Росії, зазначила Марія Захарова.

 

Нова стратегія зовнішньополітичної діяльності України зіткана з протиріч, ніби його писала людина з симптомом когнітивного дисонансу. Про це сказала офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, повідомляється на сайті відомства в четвер, 17 червня.

“Там, наприклад, йдеться про протидію оспівуванню тоталітарних ідеологій. А на ділі Київ відмовляється приєднуватися до резолюції Генасамблеї ООН, яка засуджує героїзацію нацизму, а вулиці і стадіони країни з його мовчазної згоди називають на честь тих, хто воював на боці Гітлера”, – заявила Захарова.

 

За її словами, одним із пріоритетних напрямів своєї зовнішньої політики Україна проголошує підтримку свого експорту, але при цьому заявляє “про необхідність згортання торговельних відносин з одним з найбільших торгових партнерів – Росією”.

 

Захарова також підкреслила, “постійно повторюється мантра про необхідність повернення нібито “окупованих” Москвою територій, проте в проекті немає ні слова про міжнародні зобов’язання щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, які Київ уже шість з гаком років вперто ігнорує.

 

“Навіть мета вступу країни в ЄС і НАТО пояснюється не прагненням до її власного розвитку, а виключно завданням стримування Росії”, – резюмувала вона.