У США розкрили подробиці допомоги Україні

У США розкрили подробиці допомоги Україні

Міністерство оборони США повідомило про новий пакет допомоги для посилення безпеки України

Міністерство оборони США повідомило про новий пакет допомоги для посилення безпеки України (USAI) на 150 мільйонів доларів.

 

Міноборони США ухвалило рішення надати Україні другий транш військової допомоги в розмірі 150 млн дол. В 2021 році в рамках Ініціативи допомоги з безпеки України. Про це в п’ятницю, 11 червня, говориться на сайті оборонного відомства США.

 

Посібник включає навчання, обладнання та консультативні зусилля, щоб допомогти українським силам зберегти територіальну цілісність, захистити кордони і поліпшити взаємодію з НАТО.

 

“Пакет USAI включає можливості для підвищення летальності, управління, а також ситуативну обізнаність українських військ за рахунок забезпечення артилерійських радарів, безпілотних повітряних комплексів, захищених засобів зв’язку, засобів електронної війни і військово-медичної евакуації, а також підготовки та навчання обладнання для підвищення експлуатаційної безпеки і можливості баз ВПС України”, – йдеться в повідомленні.

 

Даний посібник доповнює пакет USAI на суму 125 мільйонів доларів, наданого 1 березня 2021 року, який включав збройні патрульні катери Mark VI, контр-артилерійські радари, тактичне обладнання, підтримку можливостей супутникових знімків і аналізу та устаткування для військової медичної допомоги та процедур бойової евакуації.

 

Водночас Пентагон закликає Україну продовжувати проводити реформи для кращого узгодження оборонного підприємства України з основним принципом демократичного цивільного контролю над військовими структурами НАТО; прийняти стратегію оборонної промисловості, яка краще підтримує потреби Збройних сил України, зміцнює економічну конкурентоспроможність України та покращує корпоративне управління; прийняти контроль за прямими іноземними інвестиціями на основі інтересів національної безпеки; підвищення ефективності та прозорості циклу оборонних закупівель; і просунути реформи управління людськими ресурсами для узгодження Збройних сил України із західною системою управління кар’єрою.

 

Нагадаємо, 1 березня стало відомо, що Пентагон виділив Україні новий пакет військової допомоги на 125 млн доларів. Гроші призначені для оснащення ЗСУ, щоб допомогти Україні “зберегти територіальну цілісність” і “поліпшити оперативну сумісність з НАТО”.