У Цюриху в трамваї помер пасажир і шість годин перебував на маршруті

У Цюриху в трамваї помер пасажир і шість годин перебував на маршруті

Фото: 20min.ch

Не віриться, що таке можливо, сказав син померлого про байдужість людей

Чоловік рано-вранці сів у трамвай, щоб дістатися на роботу, і помер. Те, що пасажир мертвий, помітили через кілька годин.

 

Житель швейцарського міста Цюрих помер у трамваї дорогою на роботу. Його тіло протягом шести годин перебувало у громадському транспорті, що курсував міськими вулицями, пише 20 Minuten.

 

“У батька зупинилося серце. Лише після шести годин одна з пасажирок повідомила кондуктору про те, що в транспорті перебуває людина без ознак життя”, – розповів син померлого 64-річного чоловіка.

 

На місце прибули поліція і медики, які констатували смерть людини.

 

Діти померлого пасажира вирішили оприлюднити цей факт, щоб привернути увагу до проблеми дефіциту “громадянської мужності”.

 

“Мене дуже засмучує неувага людей один до одного. Мені досі не віриться, що таке можливо. У наш час люди занадто зосереджені на собі і навіть не помічають того, що відбувається навколо”, – сказав син померлого.

 

У транспортній компанії Цюриха і в поліції про інцидент знають. За словами прес-секретаря поліції Даніели Тоблер, була зроблена спроба повернути чоловіка до життя, коли надійшов сигнал.