У Запоріжжі двоє людей з ботулізмом потрапили в реанімацію

У Запоріжжі двоє людей з ботулізмом потрапили в реанімацію

Фото: ВЛАСНО.info

Двоє людей з ботулізмом перебувають у важкому стані в реанімації

Чоловік і жінка отруїлися, поївши в’яленого ляща, купленого в торговельній мережі міста. Обидва перебувають без свідомості, у важкому стані.

 

У Запоріжжі двоє людей потрапили в реанімацію з ботулізмом після вживання в’яленої риби. Зараз вони перебувають у важкому стані, без свідомості. Про це повідомляє Запорізький обласний центр МОЗ.

 

Зазначається, що хворих чоловіка і жінку госпіталізували 15 червня. Вони вживали в’яленого ляща, придбаного в торговельній мережі міста.

 

Постраждалих відразу госпіталізували до відділення реанімації з характерними для ботулізму клінічними проявами.

 

“Обидва постраждалих перебувають у важкому стані, без свідомості, не контактні, клінічний діагноз – ботулізм важкого ступеня”, – йдеться в повідомленні.

 

Медики нагадали, що ботулізм – гостре важке інфекційно-токсичне захворювання, яке виникає в результаті вживання в їжу продуктів харчування, що містять мікробний токсин – ботулінум, і призводить до важких уражень нервової системи, змін у роботі серцево-судинної системи, слабкості скелетних і гладких м’язів, порушень зору, ковтання, моторики кишківника.

 

Раніше повідомлялося, що в лікарні Чернігова двоє людей померли від ботулізму. Лікарі просили місцевих жителів не вживати в’ялену рибу.