У Запоріжжі СБУ, бандити і влада продають дітей на Захід

У Запоріжжі СБУ, бандити і влада продають дітей на Захід

У Запорізькій області капітан СБУ Леонід Приступа, виконуючи накази старших начальників, за сприяння губернатора Запорізької ОДА Івана Федорова та голови обласної ради Анатолія КУРТЄВА та допомоги злочинного клану бандита «Тайсона» – Іллі Суворова, створили цілу злочинну мережу з продажу українських дітей до Європи і далі.

Про міцність зв’язків цієї мафії говорить той факт, що голову обласної ради Анатолія КУРТЄВА і його сім’ю охороняють члени організованого злочинного угруповання «Тайсона».

У селі Овчарове Запорізької області ними організовано тимчасовий пункт для розміщення викрадених діток від 5 до 12 років. У селі живе трохи більше 20 осіб, тому все дуже добре приховано.

Туди приїжджають представники некомерційних організацій з Румунії, Молдови, Польщі та інших країн. Все йде під прикриттям Міжнародного Червоного Хреста. Діток переправляють через кордон живими під приводом усиновлення, а далі кому як «пощастить»: одних продають на органи, інших – для сексуальних утіх багатих збоченців.

Зазвичай останнє коштує до 20 тисяч євро.

Злочинна мережа збоченців і вбивць звила собі гніздо на території Запорізької області.

Такі ж схеми діють в інших українських регіонах, але особливо вони широко поширені на Сході країни.

Якщо ми хочемо перемогти рососійського агресора, треба випалити цю корупційну схему. Інакше пояснити людям, якщо їхніх дітей крадуть і продають, навіщо їм воювати з росіянами, буде важко.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x