УАФ затвердила гасло збірної “Слава Україні – Героям слава!”

УАФ затвердила гасло збірної Слава Україні - Героям слава!

Фото: facebook.com/andriy.pavelko

УАФ затвердила офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”

Функціонери затвердили футбольні символи України. Слоган “Слава Україні – Героям слава!” став офіційним.

Українська асоціація футболу затвердила футбольні символи України, в тому числі гасло “Слава Україні – Героям слава!”. Про це в п’ятницю, 11 червня, повідомив глава УАФ Андрій Павелко у Facebook.

“Тепер разом з малим гербом УАФ у вигляді тризуба з написом “Ukraine” на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних буде використовуватися великий герб – карта України з тризубом в центрі”, – написав він.

Також виконком УАФ затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”.

“Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців з різних регіонів України та наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!”, – написав Павелко.

Напередодні в УЄФА вирішили, що карта України на формі і слоган “Слава Україні” не порушують їхні вимоги, а ось слоган “Героям слава” потрібно прибрати.

Після цього Павелко терміново вилетів до Рима для переговорів з УЄФА щодо його рішення.

Нагадаємо, що після презентації форми в РФ закликали Союз європейських футбольних асоціацій заборонити використання української форми, однак УЄФА затвердив її.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet