Valentino випустив першу колекцію косметики

Valentino випустив першу колекцію косметики

Фото: instagram.com/valentino.beauty

Valentino випустив першу колекцію косметики

Лінійка налічує безліч різноманітних засобів для макіяжу та створена з екологічно чистих компонентів.

 

Модний дім Valentino представив першу б’юті-лінійку. Презентація колекції косметики пройшла 1 червня. Про це повідомили на сторінці бренду в Instagram.

 

Лінійка представлена ​​засобами для макіяжу. Це – 50 помад різних відтінків, 40 відтінків тональних основ, тіней і пудри, олівців для очей і підводки.

 

Знаменуючи запуск нового продукту, Valentino поділилися рекламною кампанією, автором якої виступив арт-директор бренду П’єрпаоло Піччолі.

 

“Краса – витонченість, сприйняття, те, що не можна описати, те, що заряджає емоціями. Моє бачення макіяжу втілюється в кольорі Rosso Valentino 22, який на кожному розкривається по-своєму”, – зазначив П’єрпаоло Піччолі.

 

У Кампейн брали участь зіркові моделі Джилл Кортлев, Гаррі Брауз, Девон Росс, Маліка Лубек і Бенедетто Піччолі – дочка П’єрпаоло Піччолі.

 

 

Відзначається, що головним відтінком косметичної лінійки став Rosso Valentino. Кожна помада володіє двома текстурами – матовою і блискучою. Також це винятково екологічно чиста продукція.

 

Унікальність тонального крему від Valentino полягає в тому, що він володіє формулою регульованого покриття.

Крім цього, в б’юті-лінійку Valentino увійшли три двосторонні підводки для очей, три засоби для брів, вісім палітр тіней для повік, порошкові пігменти, туш для вій, рідкі хайлайтери, бронзери, розсипчастий блиск.

 

Нагадаємо, раніше знімок-автопортрет оголеного фотографа Майкла Бейлі-Гейтса з рекламної кампанії, присвяченої новій сумці Roman Stud бренду Valentino, викликав справжню бурю в коментарях.