Відома супермодель натякнула на завершення кар’єри

Відома супермодель натякнула на завершення кар єри

Фото: instagram.com/gigihadid

Джіджі Хадід

Американська зірка подіуму в світлі останніх подій у своєму житті вирішила переглянути пріоритети. Вона хоче знайти сталість.

 

Супермодель Джіджі Хадід заговорила про зміни в особистому житті і кар’єрі. В інтерв’ю виданню i-D вона поділилася, що народження дочки Хай у вересні минулого року дало їй зрозуміти, чого вона хоче насправді.

 

“Прямо зараз усі пристосовуються, і люди назавжди змінюють свої установки … Це змусило мене замислитися над тим, чого я хочу в майбутньому, що кожен повинен робити в своїй кар’єрі і своєму житті. Усі мої мрії про моду збулися і я кажу: “Що тепер?”. Мені не потрібні ще одна обкладинка або рекламна кампанія. Я б воліла залишити це новому обличчю, комусь, для кого це дійсно змінить їхнє життя або кар’єру на цей момент. Де я можу поступитися дорогою наступному поколінню і зосередити свою енергію і час на чомусь іншому? Щось, що явно все ще є в цьому світі, але змінює творчо і по-іншому”, – розповіла Хадід.

 

Також модель додала, що їй дуже подобається її робота і дружна команда. Однак більше часу вона хоче проводити з дочкою і заговорила про плани облаштування дитячої кімнати в студії, якщо все-таки буде там працювати не більше кількох днів на тиждень.