Захистіть ЛГБТ-спільноту України від насильства та цькування!

Захистіть ЛГБТ-спільноту України від насильства та цькування!

Друзі! Ми, представники ЛГБТ-спільноти України з міста Миколаєва, просимо Вас про допомогу і захист! Продовжувати мовчати більш  неможливо!

Ми звертаємося до міжнародних правозахисних організацій, Організації Об’єднаних Націй, Європейського Союзу, лідерів усього цивілізованого світу, а також до Президента України Володимира Зеленського!

Наші політики постійно заявляють про побудову сучасного суспільства, в якому немає місця дискримінації і насильству, про рівність всіх громадян і верховенство права. Однак це всього лише ширма, за якою влада ховає жахливу криваву дійсність. Кожен, хто виходить за рамки традиційних уявлень про гендерну ідентичність,  може стати жертвою фізичної розправи!

Злочини на ґрунті ненависті відбуваються мало не щодня, а правоохоронні органи навіть не намагаються карати винних. У переважній більшості випадків за атаки несуть відповідальність  націоналістичні організації, що знаходяться  під контролем силовиків.

У місті Миколаєві напади, псування майна і погрози вже стали буденністю.

Тільки за останні кілька місяців на адресу Миколаївської громадянської організації «Асоціації ЛГБТ «ЛІГА»  надійшов ряд погроз підірвати або спалити офіс об’єднання, а всіх його членів, їх рідних і близьких позбавити життя найжорстокішими способами: «Ми будемо палити ваші будинки, різати Ваших рідних і близьких».

Погрози супроводжуються фотографіями та відеозаписами вже здійснених нещадних розправ над безневинними людьми. Просто подивитися, щоб зрозуміти, на що здатні ці звірі!

Інформація про критичну ситуацію у сфері прав ЛГБТ регулярно публікується в доповідях моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

11 лютого Європейський парламент ухвалив резолюцію про виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС, в якій цілий розділ засуджує ситуацію, що склалася у  країні з дотриманням прав людини, в тому числі прав ЛГБТ.

З приводу безперервних нападів і погроз у  Миколаєві Європейський Парламент ще в лютому направив окремий лист, адресований вищим посадовим особам країни і чиновникам Миколаївської області.

Парламентарі покладають всю повноту відповідальності за кричущі порушення на владу і правоохоронні органи.

Різко вказують на «неефективність поліцейських розслідувань»,  «страх громадян за свою безпеку» . А також «нагадують про зобов’язання української влади в галузі прав людини відповідно до двосторонніх угод між Україною та Європейським Союзом» і настійно закликають «виконати рекомендації Комітету міністрів Ради Європи щодо боротьби з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної приналежності».

Можна було очікувати, що завдяки активному втручанню світової громадськості ситуація зрушиться з мертвої точки. Насправді ж стало тільки гірше!

Мало того, що погрози і напади тривають не тільки у Миколаєві, але і по всій країні. Замість того,  щоб зробити конкретні кроки для захисту людей,  влада та правоохоронні органи чинять безпрецедентний тиск на місцеві миколаївські ЗМІ і керівництво самої «ЛГБТ «Асоціації ЛІГА» з метою не допустити будь-яких публікацій про лист з Європейського парламенту, а також про триваючі загрози.

У поліції Миколаєва зараз знаходиться вже п’ять справ, порушених за заявами «ЛГБТ Асоціації «ЛІГА».

Однак, не дивлячись на великий суспільний резонанс і втручання міжнародних організацій, слідство по них абсолютно не просунулося.

Миколаївські правоохоронці обмежуються відписками, а місцева влада дивиться на своїх громадян з презирством і ненавистю. Єдине,  що їх турбує – це прикрити свої спини, спробувати максимально загладити галас і не дати скандалу дійти до керівництва!

Нам дуже страшно! Ми постійно перебуваємо під загрозою смерті з мовчазного схвалення влади!

Треба  дати максимальний хід цьому розголосу, звернутися в правозахисні організації та до юристів, чинити тиск на керівництво країни. Змусити правоохоронні органи працювати, а владу — виконувати свої обіцянкі.

Допоможіть нам захистити себе і своїх близьких!

Розкажіть про цю петицію! Наше життя  — у ваших руках!

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x