Захисту від свавілля ТЦК не існує

Захисту від свавілля ТЦК не існує

Ніхто так не допомагає російському агресору домогтися поразки нашої країни, як співробітники військкоматів.

Судіть самі: вони хапають на вулицях і в громадському транспорті поспіль всіх чоловіків. Вриваються в приватні будинки і квартири. Насильно везуть в ТЦК. Не звертають уваги на їхні документи, наявність хвороб і навіть інвалідності. Б’ючи. Були навіть випадки смертей і самогубств.

І ось наслідки їх роботи.

На Волині обласний ТЦК оголосил в розшук 8 тисяч ухилянтів від загальної мобілізації в Україні.

Про це повідомила пресофіцерка Волинського ТЦК та СП Уляна Кравчук.

Ще раніше про 30 тисяч ухильників розповів Полтавський ТЦК. В Івано-Франківську йдеться про 40 тисяч втікачів.

Всього за даними зарубіжних ЗМІ тільки в Європі перебуває понад 1 мільйон українських чоловіків мобілізаційного віку.

Їм загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1 700 гривень) за ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За повторне правопорушення штраф збільшується до 3 400-8 500 гривень або рік виправних робіт за ст. 337 Кримінального кодексу України. Водночас за ігнорування мобілізаційного розпорядження за ст. 336 ККУ передбачається 3-5 років ув’язнення.

Але і це не зупиняє втікачів.

Вся Україна спостерігає в режимі 24/7 в реальності і соціальних мережах, як «працюють» наші ТЦК, хоча варто було б назвати це не «роботою», а чистої води бандитизмом.

Розсудимо справедливо. Подібна “мобілізація” проходить з усіма можливими і неможливими порушеннями не тільки Конституції країни, але і законодавства ЄС, куди нас повинні ось-ось прийняти. Навіть ООН говорить про зловживання в ТЦК.

Працівники військкоматів нечувано збагачуються і не приховують цього. Це не дивно, адже лише близько 40 відсотків з них були на фронті. Решта потрапили, як то кажуть, по знайомству, і повинні за це розрахуватися з тими людьми, які їх влаштували на «теплі місця». Але ж їм ще треба “забезпечити” себе і свої сім’ї. тому хапають і відправляють на фронт тільки тих, за кого нікому заступитися.

Чому дурні? Бо бідні!.. А чому бідні? Бо дурні!

Багаті ж навіть не турбуються.

По суті, те, як територіальні центри комплектування та соціальної підтримки проводять мобілізацію, саме по собі є найкращою агітацією на користь агресора.

Всі заклики ВР і ОП так і залишаються тільки закликами на публіку. У самих ТЦК ніхто не звертає на них ніякої уваги.

Скільки вовка не годуй, а він усе в ліс дивиться!

“Якщо так нас мобілізують, що ж діється на фронті», думають українські чоловіки. І біжать від військкоматників, як чорт від ладану.
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x