Зеленський привітав збірну з перемогою на ЧЄ-2020

Україна обіграла Північну Македонію

Українські футболісти у другому турі Чемпіонату Європи обіграли з рахунком 2:1 збірну Північної Македонії.

“Україна vs Північна Македонія – 2:1! Напружений поєдинок і така необхідна перемога! Дякую за справжній футбольний трилер, спасибі за важливі три пункти! Слава Україні!” – написав Зеленський у Twitter.

Збірна України у другому матчі чемпіонату Європи з футболу обіграла збірну Північної Македонії з рахунком 2:1. Голи забивали: Андрій Ярмоленко (29 хвилина), Роман Яремчук (34) і Ельгзіян Аліоскі (57, з пенальті). Руслан Малиновський на 84-й хвилині пенальті не реалізував.

У підсумковому турі групового етапу 21 червня Україна зіграє зі збірною Австрії, яка в першому матчі виграла у Північної Македонії 3:1, а сьогодні гратиме з Нідерландами.