Зеленський допустив від’єднання Донбасу

Зеленський допустив від єднання Донбасу

Фото: Кадр из видео

Володимир Зеленський прокоментував імовірність зведення стіни на кордоні з Донбасом

Відповідне рішення має приймати народ України на референдумі, наголосив глава держави.

 

Якщо не спрацює жоден із планів офіційного Києва щодо ситуації на Донбасі, на референдум може бути винесено питання розриву зв’язків із регіоном. Про це заявив президент Володимир Зеленський в ефірі програми VIP з Наталією Мосейчук на телеканалі 1+1 увечері в четвер, 24 червня.

 

“Що стосується альтернативних планів. План Б – ми в ньому, я вважаю, перебуваємо. А ті, хто пропонують, наприклад, стіну як план Б або план С, неважливо, стіну в будь-якому форматі… Стіна – це повне розірвання відносин в тому або іншому вигляді. Я вважаю, що цей план може бути, але рішення про запуск цього плану має приймати народ України. За стіну голосуватиме народ України”, – сказав глава держави.

 

Такий результат можливий, “якщо не вийдуть ніякі альтернативні домовленості зі США, з Росією і паралельно в Нормандському форматі – буде він працювати чи ні”, додав Зеленський.

 

При цьому Мінські угоди президент назвав “ледве живими” і зазначив, що РФ порушує їх, видаючи паспорти жителям Донбасу.

 

Нагадаємо, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що той готовий до зустрічі із Зеленським, проте поки що ніяких конкретних кроків щодо організації цієї зустрічі зроблено не було.

 

 

Також повідомлялося, що в липні відбудеться офіційний візит Зеленського в США, в ході якого Київ має намір підписати угоди з безпеки.