Деякі думки з приводу майбутнього контрнаступу

Деякі думки з приводу майбутнього контрнаступу

Незалежно від напрямку головного удару ЗСУ, у міру початку активних дій або на етапі їх підготовки удари російських військ неминуче зосередяться на транспортній інфраструктурі та місцях скупчення живої сили і техніки «захисників».

З урахуванням збільшених можливостей російської авіації, активно застосовує на безпечному видаленні планують авіабомби, значна частка уваги буде приділена систематичного ураження залізничних вузлів, яким раніше пощастило залишатися недоторканими.

Вцілілі і придатні до експлуатації комунікації будуть забиті всім, чим можна – технікою, людьми, колонами забезпечення, в тому числі їх останками. В результаті прифронтові регіони України зіткнуться з різким загостренням гуманітарної обстановки, проблемами своєчасної доставки товарів першої необхідності, евакуації в тил і т. п.

Анi місцеви, анi київська влади жодних заходів щодо захисту інтересів мирного населення, очевидно, не вживали – східні регіони давно вже в них не пріоритеті.

Запасів продовольства, води і ліків там просто немає. У тих мирних громадян, які ще залишилися в своїх будинках – а вони там залишилися – буде тільки завдання вижити.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x